PostHeaderIcon Sveicam mācību olimpiāžu laureātus!

Deividu Balodi (8.a kl.) ar iegūto 1. vietu, Melisu Votinovu (7.a kl.) ar iegūto 3. vietu un Kristeru Melni (7.a kl.) ar iegūto atzinību Tukuma, Jaunpils un Engures novadu valsts atklātajā angļu valodas 7. – 8. klasēm olimpiādē!

Paldies skolotājai Anitai Lučkovskai par ieguldīto darbu!

Jāni Zukuli (2.a kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu kombinētajā olimpiādē 2. klasei!

Paldies skolotājai Daigai Budreikai par ieguldīto darbu!

Rinaldu Politeru (1.b kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu kombinētajā olimpiādē 1. klasei!

Paldies skolotājām Evitai Skavronskai un Ilzei Gabaliņai par ieguldīto darbu!

Viktoriju Solovjovu (6.b kl.) ar iegūto 1. vietu; Kristeru Melni (7.a kl.) ar iegūto 2. vietu; Melisu Votinovu (7.a kl.) ar iegūto 2. vietu; Deividu Balodi (8.a kl.) ar iegūto 2. vietu un Betiju Luīzu Kalēju (7.b kl.) ar iegūto 3. vietu Zemgales novada 13. atklātajā matemātikas olimpiādē  Jēkabpilī 20.martā.

Paldies skolotājām Rutai Liepai, Agritai Apinei un Sandrai Eglītei par ieguldīto darbu!

Anci Šadausku (2.a kl.); Alisi Upesleju (4.a kl.); Paulu Jurševicu (5.a kl.) un Kētu Elizabeti Siliņu (8.a kl.) ar iegūto 1. vietu; Helenu Kodoliņu (2.a kl.)Lindu Strihoru (4.b kl.) ar iegūto 2.vietuKeitu Dubrovsku (1.b kl.)ar iegūto 3.vietuMegijuVolfmani (6.b kl.)ar iegūto 5. vietu un Alisi Zvaigzni (9.b kl.) ar iegūto 6.vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu atklātajā vizuālās mākslas olimpiādē!

Paldies skolotājai Mikaelai Lagzdiņai par ieguldīto darbu!

Martu Zvaguli (3.b kl.) ar iegūto 2. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu atklātajā latviešu valodas olimpiādē 3.klasei!

Paldies skolotājai Sandrai Jansonei par ieguldīto darbu!

 Diānu Maiju Baumani (5.b kl.) ar iegūto 2. vietuViktoriju Solovjovu (6.b kl.) ar iegūto 2. vietu un Melisu Votinovu (7.a kl.) ar iegūto 3. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu atklātajā matemātikas olimpiādē 5. – 8. klasei!

Paldies skolotājām Sandrai Eglītei, Agritai Apinei un Rutai Liepai par ieguldīto darbu!

Matīsu Kori (9.a kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu ķīmijas olimpiādē!

Paldies skolotājai Dinai Putniecei par ieguldīto darbu!

 Esteri Gulbi (6.a kl.), Timoteju Gulbi (6.a kl.), Melisu Votinovu (7.a kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu valsts atklātajā mūzikas novada olimpiādē!

Paldies skolotājām Dacei Perševicai  un Ingrīdai Čarbartei par ieguldīto darbu!

 Matīsu Kori (9.a kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē!

Paldies skolotājai Sanitai Baumanei par ieguldīto darbu!

Anci Kazušu (8.a kl.) ar iegūto 3. vietu Tukuma, Jaunpils un Engures novadu atklātajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

Paldies skolotājai Janai Riekstiņai par ieguldīto darbu!

puuce

 

PostHeaderIcon Koru mūzikas koncerts

Cienījamie vecāki!

Būsiet mīļi gaidīti mūsu skolā uz Koru mūzikas koncertu

šā gada 11. aprīlī plkst. 18:00!

PostHeaderIcon Sveicam

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu skatuves runas konkursa 2. kārtas laureātus!

Amanda Kempele (2.a klase); Paula Patrīcija Dembovska (4.a klase), Vita Vētra (9.a klase) un Edgars Poga (9.a klase) ieguva 1. pakāpes diplomus.

Amanda Kempele un Edgars Poga piedalīsies skatuves runas konkursa 3. kārtā reģionā, kas notiks Talsos 11. aprīlī.

Paldies skolotājām Daigai Budreikai, Evitai Skavronskai un Vinetai Rozenbergai par ieguldīto darbu!

Zemgales novada vokālās mūzikas konkursa “Balsis” laureātus!

7.a klases vokālo duetu Melisu Votinovu un Beatrisi Pastari ar iegūto 1. pakāpi- skolotāja Ritma Zāģere, koncertmeistare Agnese Vītoliņa;
Vokālo ansambli ,, Bimini,, ar iegūto 2. pakāpi - skolotāja Dace Perševica.