+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Junora, Anšlavs

buusim liidzās

Ziemassvētki ir laiks, kad atveram savas sirdis mīlestībai, līdzjūtībai, labestībai. Šis ir laiks, kad vēlamies iepriecināt viens otru ar dāvanām, taču visvērtīgākā dāvana ir sirds siltums un uzmanība, ko varam  dāvināt viens otram. Arī šogad mūsu skolas skolēni kopā ar vecākiem iesaistījās labdarības akcijā ,,Būsim līdzās!” Tika sarūpētas sausās pārtikas pakas mazturīgām ģimenēm, kas tika nogādātas Tukuma Sociālajā dienestā. Dažādi materiāli rokdarbu veikšanai nonāca Tukuma Invalīdu dienas centrā ,,Saime”’. Tos, kopā ar muzikālu sveicienu  ansambļa ,,Bimini” mazākie dziedātāji skolotājas Daces Perševicas vadībā, nogādāja ,,Saimes ‘’ čaklajiem dalībniekiem. Ar lielu mīlestību bērni bija sarūpējuši segas un pārtiku mūsu četrkājainajiem draugiem Tukuma dzīvnieku patversmē vai arī veikuši ziedojumu pa tālruni.

Ar saviem ziedojumiem kaut nedaudz vēlējāmies iepriecināt tos, kuriem mūsu palīdzība ir tik ļoti nepieciešama. Bet ieguvēji esam visi, jo nenovērtējams ieguvums ir spēja nepaiet vienaldzīgi garām un pasniegt palīdzīgu roku kādam, kurš to tik ļoti gaida…

Paldies visiem ziedotājiem, kas piedalījās labdarības akcijā!

Rēzijai Zazītei, Oliveram Lučkovskim, Anrijam Eidam, Mikam Apinim, Dominikam Pridānam, Elizabetei Zaļajai, Elzai Korfai, Elēnai Lisovai, Robertam Ralfam Lorencam, Raimondam Turķim, Linardam Ivanovskim, Mārtiņam Šteimanim, Viktorijai Knētai, Markam Zorinam, Signei Arstanovai, Martai Siliņai, Vadimam Barkovam, Paulam Ūselim, Mārtiņam Immermanim, Artim Jansonam, Santai Ivanovai, Elīnai Pūliņai, Linardam Ikvildam, Elīzai Freibergai, Luīzei Adsonei, Katrīnei Auziņai, Danai Balklāvai, Edgaram Dembovskim, Paulai Ozoliņai, Patrikam Priedem, Kristiānai Šaripai, Patrīcijai Tropai, Pēterim Zeifertam, Juljanam Kumalānam, Annai Luīzei Auziņai, Robertam Turķim, Artūram Dakšam, Paulai Zālmanei, Madarai Diānai Salmanei, Mārtiņam Baumanim, Katrīnai Dišlerei, Regnāram Auziņam, Katei Skavronskai, Katei Sabīnei Legzdiņai, Terēzei Bičušai, Agijai Arbidānei, Lindai Rēzijai Pabērzei, Kārlim Augustam Baham, Henrikam Gustavam Jurēvicam, Valteram Baueram, Emīlam Lisovam, Samantai Mikuļičai, Sanijai Hohfeldei, Rihardam Āķītim, Didzim Gribustam, Alisei Dubrovskai, Keitai Dubrovskai, Eliasam Venterzutim, Elīzai Rozei Vītolai, Lindai Kurtišai, Elīnai Kurtišai, Raineram Dārziņam, Martai Zvagulei, Veronikai Strogonovai, Tomam Kurtišam, Rūdolfam Ivanam, Inārai Poļakovai un 7. b klasei, Paulai Gailei, Ralfam Baueram (8.a kl.).

Direktores vietniece ārpusklases darbā 1.-4.kl. Pārsla Ivane

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko