+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Rasa, Rasma, Maira

IMG 5772Šā gada 5.oktobrī Tukuma pilsētas Kultūras namā notika Skolotāju dienai veltīts pasākums, kurā tika godināti Tukuma un Jaunpils novadu pedagogi. Par īpašiem sasniegumiem un radošu darbu mācību procesā no Tukuma 2. pamatskolas tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti krievu valodas skolotājai Inārai Poļakovai (attēlā no kreisās puses otrā 1. rindā ) un direktores vietniecei audzināšanas darbā no 1. - 4. klasei Pārslai Ivanei (attēlā no kreisās puses pirmā 2. rindā ). Tukuma novada Izglītības pārvaldes Atzinības raksti tika pasniegti bioloģijas un ģeogrāfijas skolotājai Sanitai Baumanei un angļu valodas skolotājai Sigitai Roenai - Immermanei. Sveicieni arī mūsu skolas logopēdei Dainai Mednei (attēlā no labās puses otrā 1. rindā ), kura arī saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko