+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Leonīda, Leonīds

2019 03 29 1029. martā Tukuma evanģēliski luteriskajā baznīcā  notika mūsu skolas koncerts ,,Mūsu balsis Latvijai", kurā savas skaistākās dziesmas, sagaidot pavasari un Lieldienas, izdziedāja 5.-9. klašu meiteņu koris, zēnu koris un vokālie ansambļi.Uz koncertu tika aicināti pilsētas iedzīvotāji un skolēnu vecāki.

Paldies visiem kolektīvu vadītājiem un koncerta veidotājiem par sirsnīgo koncertu, paldies evanģēliski Luteriskajai baznīcai un personīgi mācītājam Mārcim Zeifertam par sadarbību.

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

balsis 640x480Ir izskanējušas vokālo ansambļu konkursa “Balsis” kultūrvēsturisko novadu skates.  Mūsu skolas trīs ansambļi tika izvirzīti uz reģiona konkursu, kurš notika  8.martā Bauskas kultūras centrā. Šī gada konkursa nolikums bija,, skarbs”, tas paredzēja, ka repertuārā jābūt divām dziesmām bez pavadījuma un vienai ar pavadījumu. Lai varētu cerēt uz panākumiem, programmai  jābūt novatoriskai , kas ataino 21.gs. muzikālās tendences – četrbalsību  un vairāk balsību, skaņu efektu, kustību un  skaņu rīku pielietojumu. Skolotāja Sanita Apine konkursam veidoja arī savas dziesmu aranžijas un sabalsojumus, kas piemēroti konkrētās vecuma grupas ansamblim. Tika ieguldīts milzīgs darbs, kurš vainagojās ar panākumiem. 4.a klases ansamblis (attēlā) jaunākajā A grupā ieguva Augstāko pakāpi!

Lasīt tālāk ...

  • Zemgales novada skolēnu koru konkurss Jelgavā 04.04.2019.

 5.a - 9.a klašu meiteņu koris (sk. Sanita Apine, Ritma Zāģere) - Augstākā pakāpe (45,33 p.)

  • Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu koru skates rezultāti 21.03.2019.

 5.a - 9.a klašu meiteņu koris (sk. Sanita Apine, Ritma Zāģere) - 1.pakāpe (izvirzīts uz Zemgales novadu koru skati  Jelgavā);

Zēnu koris (sk. Dace Perševica, Ilze Bite) - 1.pakāpe.

Lasīt tālāk ...

9Šā gada 22. februārī Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika ikgadējais akordeonistu koncerts- festivāls, kurā kopā ar Tukuma  un Kandavas mūzikas skolas audzēkņiem muzicēja arī mūsu skolas akordeonisti  Dana Balklāva, Pauls Ūselis un Mārtiņš Immermanis. Kandavnieki  mūs viesmīlīgi iepazīstināja ar jauno un moderno Mākslas un mūzikas skolu.  Klausītājiem skanīgajā un akustiskajā zālē bija dota iespēja noklausīties daudzveidīgu koncertu gan solo, gan ansambļu izpildījumā.Koncerta noslēgumā  visi akordeonisti vienojās kopējā skanīgā priekšnesumā. Paldies koncerta organizatoriem par savstarpējās pieredzes gūšanu. >>>sk.attēlus<<<

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

Salsa Music 1050x614No 2019. gada 18. - 26. februārim skolā norisinās Mūzikas nedēļa:

Lasīt tālāk ...

IMG 20180601 WA0015Jau desmito reizi 2018. gada1. jūnijā Cēsīs pulcējās un sadziedājās Latvijas zēnu kori. Salidojuma devīze: Puikas var!

Zēnu koru salidojumi Latvijā notiek no 1970. gada ik pa pieciem gadiem, un tradicionāli par zēnu koru sadziedāšanās vietu kļuvušas Cēsis, Cēsu pils parka estrāde. Šogad salidojums notika Latvijas valsts simtgades zīmē, stiprinot zēnu koru dziedāšanās tradīciju un līdzdalību Dziesmu un deju svētku kustībā.

Salidojumam gatavojās 58 zēnu kori ar vairāk nekā 1800 dalībniekiem no visiem Latvijas novadiem. Nozīmīgajam notikumam zēni gatavojās jau vairākus gadus, apgūstot 18 repertuārā iekļautās latviešu komponistu dziesmas un latviešu tautas dziesmas „a cappella”. >>>attēli<<<

Lasīt tālāk ...

laura tallinaaNo 18. - 21. aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās IV Starptautiskā Mūzikas olimpiāde, kurā Tukuma 2. pamatskolas skolniece Laura Kristiāna Vičmane ieguva Sudraba godalgu.  Olimpiādes dalībniekiem bija jāpiedalās mūzikas teorijas pārbaudes darbā un jārāda solfedžēšanas un ritmizēšanas prasmes, dziesmu koncertā jādzied savas valsts tautas dziesma koncerta izpildījumā un jāatskaņo paša sacerēta oriģinālkompozīcija. Olimpiādē Lauras vecuma grupā piedalījās 15 dalībnieki no 7 valstīm.

Laurai viņas oriģinālkompozīciju "Kā ir būt laimīgam?" atskaņot palīdzēja Tukuma 2. pamatskolas 4.a klases skolniece Loreta Kitija Vičmane un 8.a klases meiteņu ansambļa meitenes Arina Fedorenkova, Ulla Grinberga, Lāsma Bērziņa, Rūta Siliņa, Santa Kurka, Alise Upesleja un Paula Patrīcija Dembovska un Tukuma Raiņa ģimnāzijas 8.klases skolniece Maija Erlate.

Lasīt tālāk ...

koris ventspils22. martā mūsu skolā notika kora mūzikas koncerts, kurā savas skaistākās dziesmas izdziedāja zēnu koris, 5.-9. klašu meiteņu koris kopā ar viesiem - Ventspils sākumskolas 4. - 6. klašu kori.Lielu interesi klausītājos izraisīja ventspilnieku zvanu ansamblis - viens no retajiem valstī. Savukārt mūsu skolas jaunās komponistes Laura Vičmane un Eva Blumberga kuplināja koncertu ar saviem radošajiem sacerējumiem. Pasākums deva iespēju skolēniem un skolotājiem savstarpēji bagātināties, gūt pieredzi jaunam darba cēlienam. Pēcpusdiena noslēdzās ar jautru diskotēku skolēniem un ar radošām sarunām skolotājiem. >>>attēli<<<

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

72018. gada 28. februārī Tukuma mūzikas skolā notika ikgadējais starpnovadu akordeonistu festivāls - koncerts "Lai skan akordeons", kurā piedalījās Tukuma mūzikas skolas, Kandavas mūzikas skolas un mūsu skolas jaunie akordeonisti. Kopīgā koncertā izskanēja dažādu tautu un komponistu skaņdarbi gan solo, gan ansambļu priekšnesumā. Ar skanīgiem priekšnesumiem mūsu skolu pārstāvēja 3.a klases skolēni Signe Arstanova un Pauls Ūselis, 6.a klases skolniece Ieva Biseniece. Koncerts apliecināja, ka akordeons ir krāsām bagāts un daudzveidīgs mūzikas instruments.

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

muz nedNo 2018. gada 19. - 23. februārim skolā norisinājās Mūzikas nedēļa, >>>sk. plānojumu<<< kurā 1. - 9. klašu skolēni savus muzikālos talantus un erudīciju apliecināja dažādos konkursos un viktorīnās:

Lasīt tālāk ...

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko