+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Venta, Salvis, Selva

72018. gada 28. februārī Tukuma mūzikas skolā notika ikgadējais starpnovadu akordeonistu festivāls - koncerts "Lai skan akordeons", kurā piedalījās Tukuma mūzikas skolas, Kandavas mūzikas skolas un mūsu skolas jaunie akordeonisti. Kopīgā koncertā izskanēja dažādu tautu un komponistu skaņdarbi gan solo, gan ansambļu priekšnesumā. Ar skanīgiem priekšnesumiem mūsu skolu pārstāvēja 3.a klases skolēni Signe Arstanova un Pauls Ūselis, 6.a klases skolniece Ieva Biseniece. Koncerts apliecināja, ka akordeons ir krāsām bagāts un daudzveidīgs mūzikas instruments.

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko