+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Venta, Salvis, Selva

koris ventspils22. martā mūsu skolā notika kora mūzikas koncerts, kurā savas skaistākās dziesmas izdziedāja zēnu koris, 5.-9. klašu meiteņu koris kopā ar viesiem - Ventspils sākumskolas 4. - 6. klašu kori.Lielu interesi klausītājos izraisīja ventspilnieku zvanu ansamblis - viens no retajiem valstī. Savukārt mūsu skolas jaunās komponistes Laura Vičmane un Eva Blumberga kuplināja koncertu ar saviem radošajiem sacerējumiem. Pasākums deva iespēju skolēniem un skolotājiem savstarpēji bagātināties, gūt pieredzi jaunam darba cēlienam. Pēcpusdiena noslēdzās ar jautru diskotēku skolēniem un ar radošām sarunām skolotājiem. >>>attēli<<<

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko