+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Venta, Salvis, Selva

9Šā gada 22. februārī Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika ikgadējais akordeonistu koncerts- festivāls, kurā kopā ar Tukuma  un Kandavas mūzikas skolas audzēkņiem muzicēja arī mūsu skolas akordeonisti  Dana Balklāva, Pauls Ūselis un Mārtiņš Immermanis. Kandavnieki  mūs viesmīlīgi iepazīstināja ar jauno un moderno Mākslas un mūzikas skolu.  Klausītājiem skanīgajā un akustiskajā zālē bija dota iespēja noklausīties daudzveidīgu koncertu gan solo, gan ansambļu izpildījumā.Koncerta noslēgumā  visi akordeonisti vienojās kopējā skanīgā priekšnesumā. Paldies koncerta organizatoriem par savstarpējās pieredzes gūšanu. >>>sk.attēlus<<<

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko