+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

Sagaidot Lāčplēša dienu, par tradīciju  ir kļuvis koncerts Sātu baznīcā, kuru aizsākuši zēnu kori. Šogad dziesmas Latvijai izdziedāja Dobeles mūzikas skolas zēnu koris, kā arī mūsu skolas zēnu un 5.-9. klašu meiteņu koris. Dziedātāji ar prieku un atbildības sajūtu klausītājus iepazīstināja ar nākamās vasaras  Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skanīgākajām dziesmām. Savukārt skolēnu runātā dzeja lieliski papildināja muzikālos priekšnesumus. Par to paldies skolotājai Vivitai Jaunkļaviņai. Paldies Sātu baznīcas draudzei, kura vienmēr laipni uzņem dziedošos skolēnu kolektīvus. Koncertu sagatavoja koru vadītājas Sanita Apine, Ritma Zāģere, Dace Perševica, Ilze Bite.

Skolotāja Ritma Zāģere

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko