+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

13.februārī Talsu tautas namā notika Kurzemes reģiona izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu konkurss “No baroka līdz rokam” Konkursā piedalījās 26 kolektīvi no Talsiem, Kuldīgas, Venstpils, Valdemārpils, Aizputes, Laucienes, Kandavas un Tukuma.

Konkursu vērtēja - Zigmunds Žukovskis - Rīgas Doma skolas izglītības programmas “Mūzika” (džeza mūzika) pasniedzējs, Jānis Grigalis - Valsts izglītības satura centra Mazo mūzikas kolektīvu ekspertu komisijas loceklis, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents, Egils Šķetris - Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākais referents.

 Žūrijas locekļi priecājās par kolektīvu muzicēšanas prasmi  un to izaugsmi. Par to liecina blīvie rezultāti vērtējuma punktos.

Mūsu novadu godam pārstāvēja Tukuma 2.pamatskolas kolektīvi – popgrupas “Bimini” jaunākā grupa (40,04 punkti) un vecākā grupa (41,50 punkti) vadītāja Dace Perševica, iegūstot 1.pakāpes diplomus.

Par lielu pārsteigumu sev un citiem, 1.pakāpi ieguva arī Tukuma 2.pamatskolas džeza ansamblis (39,75 punkti)(sk.attēlu no konkursa Tukumā), kas darbojas pirmo gadu un bija vienīgais Kurzemes reģionā. Paldies jaunajam pedagogam Rihardam Jakuško, kas neatlaidīgi un profesionāli virzīja ansambli šim sasniegumam!

Paldies visiem kolektīvu dalībniekiem par izturību un muzicēšanas prieku, vecākiem par milzīgo atbalstu un kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu!

Ansambļa "Bimini" vadītāja Dace Perševica.

 

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko