+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Augusts

1a2018. gada 28.septembrī Jaunmoku pilī notika Skolotāju dienai veltīts pasākums, kurā tika godināti Tukuma un Jaunpils novadu pedagogi. Pirmo reizi šajā pasākumā tika sveikti nominācijas "Gada skolotājs 2018" balvas ieguvēji. Šogad no mūsu skolas balvu ieguva mūzikas skolotāja, Tukuma, Engures un Jaunpils novadu mūzikas MA vadītāja Dace Perševica. Par īpašiem sasniegumiem un radošu darbu mācību procesā no Tukuma 2. pamatskolas tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti direktores vietniecei mācību darbā Dinai Putniecei, direktores vietniecei mācību darbā mūzikas novirziena klasēs Ingrīdai Čarbartei un matemātikas un informātikas skolotājai Agritai Apinei. >>>attēli<<<

>>>ntz.lv<<<

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko