+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

latv gadsimtsSagaidot Latvijas simtgadi, 9. novembrī "Arēna Rīga" notika lielkoncerts "Latvijas gadsimts", kurā starp 1400 skolēnu koru dziedātājiem bija arī mūsu skolas 5.a- 9.a klašu meiteņu koris. Koncerts bija vērienīgs un emocionāli krāšņs.Tajā piedalījās arī 400 dejotāju un virkne pazīstamu solistu, aktieru un muzikantu. Ar visnozīmīgākajām dziesmām tika izdziedāta Latvijas vēsture - izstaigāti tās tapšanas  līkloči un vēstures spilgtākie notikumi. Paldies visām koristēm un skolotājām Sanitai Apinei un Ritmai Zāģerei par nozīmīgo darbu divu gadu garumā! Paldies par lielisko dāvanu mūsu dzimtenei Latvijai jubilejā!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko