+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Kurts, Knuts, Gundars

skolas lepnums 2016Kā katru gadu maijā, arī šogad, tuvojoties mācību gada noslēgumam, skolas direktore aicināja mūsu skolas veiksmīgākos skolēnus uz pasākumu “Skolas lepnums”, lai godinātu Tukuma, Engures un Jaunpils novadu, Zemgales reģiona, kā arī valsts mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu dalībniekus un izcilākos sportistus.

Pasākumā piedalījās 65 dalībnieki, lai saņemtu Pateicības rakstus par ieguldījumu skolas slavas kaldināšanā un dāvanā pildspalvu ar skolas logo. Labākie un veiksmīgākie 19 skolēni saņēma Goda rakstus un balvu “Skolas lepnums”.

Pasākuma noslēgumā direktore novēlēja visiem pasākuma dalībniekiem arī turpmāk attīstīt savus talantus, pilnveidoties, augot un attīstoties kā personībām, sapņot un īstenot savus sapņus, mērķus un ieceres. Galerija no pasākuma

Patīkamiem notikumiem bagātu vasaru!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko