+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Junora, Anšlavs

20160919 113633Jau otro gadu Eiropā septembra mēnesī tiek organizēta Eiropas Sporta nedēļa. Tās mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa domāta ikvienam — neatkarīgi no vecuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības. Arī mūsu skolas skolēni tiek aicināti laikā no 19. - 23. septembrim piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs no pirmdienas līdz ceturtdienai garajā starpbrīdī plkst. 11:20:

 

  • pirmdien - lēkšana ar lecamauklu, riņķa griešana;
  • otrdien - roku saliekšana un iztaisnošana, tāllēkšana no vietas;
  • trešdien - bumbiņas mešana, ķegļu spēlēšana;
  • ceturtdien - florbola „Līklocītis” (uz laiku);
  • piektdien - skolas komanda piedalīsies novada Olimpiskās dienas pasākumā Tukuma Sporta skolas stadionā;  Projekta diena - " OLIMPISKĀ DIENA", kurā katra klase plāno dažādas fizikās aktivitātes. Skatīt attēlus 

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko