+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Antis, Antons

Mūsu novadnieka Imanta Ziedoņa 85.dzimšanas dienā – 3.maijā, plkst 12.00 Katrīnas laukumā pie dzejoļa "Tukums" sienas notiks sadziedāšanās "Mazie Dziesmu svētki". >>>lasīt<<<

Pasākumā piedalīsies Tukuma 2. pamatskolas muzikālie kolektīvi (diriģente Sanita Apine) un Tukuma Raiņa ģimnāzijas koris “Savējie” (diriģente Rasma Valdmane) un skatuves runas konkursa veiksminieki Lilija Ožeta (7.a kl., sk. V. Jaunkļaviņa) un Artūrs Potjomkins.

31108300 1641287892624271 8157625105497718784 nar 8.a klases skolnieces Lauras Kristiānas Vičmanes panākumu IV Starptautiskajā Mūzikas olimpiādē Tallinā no 18. - 21. aprīlim, kurā viņa ieguva Sudraba godalgu! Olimpiādē piedalījās 15 dalībnieki no 7 valstīm.

Paldies 8.a klases dziedošajām meitenēm, 4.a klases skolniecei Loretai Kitijai Vičmanei, kuras palīdzēja atskaņot Lauras oriģinālkompozīciju "Kā ir būt laimīgam?"!

Paldies skolotājām Sanitai Apinei, Ritmai Zāģerei, Lauras vecākiem, skolas direktorei Dzintrai Rībenai, Tukuma novada Domei, SIA "Nākotne" valdes priekšsēdētājam Egilam Immermanim un Tukuma novada izglītības pārvaldei par atbalstu!

pav ziedi

27. aprīlī Jelgavā notika reģionālā angļu valodas olimpiādekurā Alise Upesleja (8.a kl., sk. Sigita Roena Immermane) ieguva 2. vietu.

19. aprīlī Jelgavā zēnu koris ( sk. Dace Perševica un Ilze Bite) Zemgales novada zēnu koru skatē "Puikas var!" ieguva 1. pakāpi>>>video<<<

13.aprīlī Pāvilostā notika Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiāde, kurā Eva Blumberga (7.a kl., sk. Sanita Baumane) ieguva 3. vietu.

7.aprīlī volejbola sacensībās "Top kauss" meitenēm (2002./2005.) Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē, mūsu skolas komanda (sk. Ieva Belousa) 30 komandu konkurencē izcīnīja 4. vietu.>>>skatīt<<<

Lasīt tālāk ...

konc bazn 13 04Cienījamie skolēni, vecāki, pedagogi - ielūdzam jūs uz koncertu!

2018. gada 13.aprīlī plkst. 18.00

Tukuma evanģēliski luteriskajā baznīcā.

Koncertā piedalās: zēnu koris; 5.a - 9.a klašu meiteņu koris; vokālie ansambļi.

 

pavas ziedi2018. gada 28. martā  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika VII Latvijas Mūzikas olimpiādes fināls, kurā piedalījās mūsu skolas skolnieces Laura Kristiāna Vičmane (8.a kl., sk. S. Apine) un Eva Blumberga (7.a kl., sk. D. Perševica), un ieguva Zelta diplomu. Laura Kristiāna Vičmane ieguva tiesības pārstāvēt Latviju IV Starptautiskajā mūzikas olimpiādē Igaunijā. >>>skatīt<<< >>>skatīt<<<

Paldies skolotājām par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

bimini lu 24 03Sveicam popgrupas "Bimini" vidējo un vecāko grupu ar iegūtajām 1. pakāpēm Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā - konkursā "No baroka līdz rokam" finālkonkursā.

Paldies skolotājai Dacei Perševicai par sasniegumiem.

dzsk2018. gada 5. martā Rīgā mūsu skolas skolēni piedalījās Jauno vides pētnieku forumā „Skolēni eksperimentē". Forumā uzstājās 237 dalībnieki ar 129 darbiem.  3.a klases skolnieks Pauls Ūselis ar pētījumu "Peldošā šokolāde" ieguva 2. vietu un 3.b klases skolnieces Marta Ancāne un Elza Adelīna Sleže ar pētījumu "Paštaisīts slimpeklis" ieguva balvu "Skatītāju simpātija". >>>lasīt<<<

Paldies skolotājai Sanitai Baumanei, kā arī skolēnu vecākiem, kas sagatavoja skolēnus šim forumam!

calm narrow width 800pixels hiSveicam :

Zemgales reģiona mūzikas olimpiādes laureātes:

Lauru Kristiānu Vičmani (8.a) - 1. vieta;

Evu Blumbergu (7.a ) - 2. vieta.

Paldies mūzikas skolotājām Sanitai Apinei un Dacei Perševicai par ieguldīto darbu!

Valsts atklātā svešvalodu konkursa laureātus angļu valodā:

 Nikolu Plivnu (7.a) - 2. vieta;

Lasīt tālāk ...

tree of knowledge vector clipart k23604212Apsveicam:

  • Diānu Maiju Baumani (9.b kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Engures un Jaunpils novadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē un uzaicinājumu piedalīties Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.valsts olimpiādē tekstila tehnoloģijās „Mēs - Latvijas simtgadei".
  • Diānu Maiju Baumani (9.b kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Engures un Jaunpils novadu ķīmijas olimpiādē un uzaicinājumu piedalīties ķīmijas valsts 59. olimpiādes trešā posma olimpiādē.
  •  Lauru Elīnu Šulcu (9.b kl.) ar iegūto 1. vietu Tukuma, Engures un Jaunpils novadu vēstures olimpiādē un uzaicinājumu piedalīties vēstures valsts 24. olimpiādē.

Paldies mājturības un tehnoloģiju skolotājai Sandai Zimertei, ķīmijas skolotājai Dinai Putniecei  un vēstures skolotājai Aijai Miezītei par ieguldīto darbu!

6366768Sveicam:

  • Latvijas mūzikas novirziena skolu jauno pianistu festivāla (04.03.2018.) 1. pakāpes ieguvējus - 3.a klases skolēnu Niklāvu Šuhu, 5.a klases skolnieci Keitu Legzdiņu, 6.a klases skolnieci Annu Mariju Brandavu un 8.a klases skolnieci Paulu Patrīciju Dembovsku.

Paldies skolotājām Andai Vilkai, Ludmilai Gorevalovai un Mārītei Mundiciemai par skolēnu sagatavošanu festivālam.

  • 3.a klases, 4.a klases un 8.a klases vokālos ansambļus ar iegūtajām 1. pakāpēm Zemgales novada 2. kārtas vokālās mūzikas konkursā "Balsis", kas notika 2018. gada 2. martā Jelgavā.

Lasīt tālāk ...

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko