+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB 1333 400 s c1 c 1

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība”

8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

 projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

Projekts tiek īstenots no 2017. gada 2017. gada 1. decembra līdz 2019. gada 31. maijam. 

1Īstenojot programmu 8.3.2.2/16/I/001 ,,Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, šā gada 1. un 9. aprīlī mūsu skolā notika papildu nodarbības talantīgajiem bērniem mūzikā. Ar 5.a - 9.a klašu meiteņu kori un zēnu kori strādāja diriģente, vokāliste Zane Stafecka. Nodarbībās galvenā uzmanība tika vērsta vokālo prasmju attīstībai, akcentējot stājas un elpas nozīmi toņa veidošanā, kas atainojās ansambļa kopskaņā. Ar novatoriskiem, interesantiem, neierastiem paņēmieniem un metodēm tika rosināta katra korista ķermeņa atbrīvotība, kustību brīvība, kas viennozīmīgi sekmē precīzāk atklāt dziesmu saturu un rast pozitīvu attieksmi klausītājos. >>>attēli<<<

Diriģente rosināja ikvienu dziedātāju, strādājot ar sevi, būt atbildīgam un aktīvam, paust savas emocijas.

Nodarbībās apgūtais palīdzēja mūsu skolas 5.a -9.a klašu meiteņu korim iegūt Augtāko pakāpi Zemgales novada skolēnu  koru konkursā Jelgavā. Tas ir arī nozīmīgs ieguldījums gatavojoties nākamā gada Latvijas skolēnu Dziesmu un deju svētkiem.

Tukuma 2.pamatskolas direktores  vietniece mūzikas novirziena klasēs Ingrīda Čarbarte

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko