+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@apollo.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Otīlija, Iveta

SKOLAS PADOME   2016./2017. M.G.

Skolas padomes priekšsēdētājs - Armands Celms (1. a kl.);

Skolas padomes priekšsēdētāja vietnieces - Vineta Salmane ( 3.b) un Dace Zvaigzne (9.a);

Direktore - Dzintra Rībena;

  • Armands Celms (1. a kl.);
  • Linda Blūma (1. b kl.);
  • Linda Sedlere (2. a kl.);
  • Esēnija Sīle-Sleže (2. b kl.);
  • Juris Trops, Inese Patmalniece (3. a kl.);
  • Vineta Salmane (3. b kl.)
  • Iveta Čivčiša (4. a kl.);
  • Veronika Šnepste (4. b kl.);
  • Kristīne Logina (5. a kl.);
  • Gatis Brilts (5. b kl.);
  • Laila Matīsa  (6. a kl.);
  • Aksana Strogonova (6. b kl.)
  • Aija Balandiņa (7. a kl.);
  • Dzintra Kļaviņa (7. b kl.);
  • Raimonds Šteinerts (8. a kl.); 
  • Jānis Kodoliņš (8. b kl.);
  • Dace Zvaigzne (9. a kl.); 
  • Daiga Geste (9. b kl.);

Skolas pedagoģisko darbinieku pārstāvji - Ināra Poļakova un Ilze Gabaliņa;

Skolēnu pārstāve - Lauma Balgalve (8. a kl.);

Protokoliste - Sanda Zimerte.

Skolas padome   2015./2016. m.g.

Skolas padomes priekšsēdētājs - Armands Celms (7. a kl.);

Skolas padomes priekšsēdētāja vietnieces - Kristīne Logina ( 4.a) un Iveta Čivčiša (3.a);

Direktore - Dzintra Rībena;

  • Andīna Jansone (1. a kl.);
  • Esēnija Sīle-Sleže (1. b kl.);
  • Juris Trops; Inese Patmalniece (2. a kl.);
  • Vineta Salmane (2. b kl.);
  • Veronika Šnepste (3. b kl.);
  • Gatis Brilts (4. b kl.);
  • Laila Matīsa (5. a kl.);
  • Aksana Strogonova (5. b kl.);
  • Aija Balandiņa (6. a kl.);
  • Dzintra Kļaviņa (6. b kl.);
  • Jānis Kodoliņš (7. b kl.);
  • Dace Zvaigzne (8. a kl.); 
  • Daiga Geste (8. b kl.);
  • Laila Dembovska (9. a kl.); 
  • Inga Eizengrauda (9. b kl.);

Skolas pedagoģisko darbinieku pārstāvji - Agrita Apine un Daiga Budreika;

Skolēnu pārstāvji - Paula Aparjode (9. a kl.) un Līna Ķiece (9. b kl.);

Protokoliste - Sanda Zimerte.

Tukuma 2. pamatskolas skolas padomes sanāksme notiks 21. janvārī plkst 18.00.

Dienaskārtībā izskatāmie jautājumi:

1. Sekmju un sabiedriskā darba rezultāti mācību gada pirmajā pusgadā;

2. Skolas padomes reglamenta papildināšana; 3. Skolas attīstības plāns;

3. Dažādi jautājumi.

Skolas padome   2014./2015. m.g.

Skolas padomes priekšsēdētājs - Armands Celms (6. a kl.);

Skolas padomes priekšsēdētāja vietnieces - Kristīne Logina ( 3.a) un Iveta Čivčiša (2.a);

Direktore - Dzintra Rībena;

  • Juris Trops; Inese Patmalniece (1. a kl.);
  • Vineta Salmane (1. b kl.);
  • Veronika Šnepste (2. b kl.);
  • Santa Šteinerte (3. b kl.);
  • Laila Matīsa (4. a kl.);
  • Aksana Strogonova (4. b kl.);
  • Jolanta Ploriņa-Zaharova (5. a kl.);
  • Dzintra Kļaviņa (5. b kl.);
  • Agnese Slišāne (6. b kl.);
  • Dace Zvaigzne (7. a kl.); 
  • Daiga Geste (7. b kl.);
  • Jānis Ozols (8. a kl.); 
  • Inga Eizengrauda (8. b kl.);
  • Lina Bērziņa (9. a kl.); 
  • Jolanta Jēgere (9. b kl.);

Skolas pedagoģisko darbinieku pārstāvji - Agrita Apine un Daiga Budreika;

Skolēnu pārstāvji - Nadīna Bērente un Evita Jemeļjanova (9. a kl.);

Protokoliste - Sanda Zimerte.    

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko