+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Agneta, Agnis, Ansis

Bimini jaun1No 2019.gada 28. līdz 30. aprīlim uz kuģa "Romantika" notika  VII Starptautiskais  konkurss - festivāls "Talent Show". Tajā piedalījās bērni un pieaugušie no 7 valstīm( Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Armēnijas, Baltkrievijas, Krievijas).  Konkursā savu prasmi demonstrēja vokālisti, dejotāji, instrumentālisti, cirka mākslinieki, kopā 104 priekšnesumi un vairāk kā 300 dalībnieki. konkursu vērtēja starptautiska žūrijas komisija. Vokālos priekšnesumus vērtēja komisija, kuras priekšsēdētājs bija no Armēnijas S. Grigoryan.

Lasīt tālāk ...

1Jauno vides pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē” atklātajā kārtā Rīgā, 4.martā, piedalījās arī mūsu skolas dalībnieki. No 1.b klases skolniece Katrīna Zorina žūriju un klātesošos iepazīstināja ar savu pētījumu par sava mājdzīvnieka Kukurūzas čūskas paradumiem. Savukārt 8.b klases skolnieces Marta Zvagule, Samanta Karpova, Nameda Zariņa prezentēja pētniecisko eksperimentu par dehitratāciju jeb ūdens zaudēšanu organismā. Rīgas atklātā kārta notiek LU Dabaszinātņu centrā, kur savus eksperimentus un pētījumus demonstrē 80 skolēni no visas Latvijas, tā kā konkurence ir liela. 1. vietu par savu pārliecinošo sniegumu un savas čūskas izrādīšanu saņēma Katrīna Zorina. >>>rezultāti<<< Apsveicam!  Paldies Katrīnas mammai, kura atbalstīja meiteni un palīdzēja sagatavoties kopā ar čūsku Keilu prezentācijai! >>>attēli<<<

Lasīt tālāk ...

32019. gada 5.martā Slampes Kultūras pilī, Slampē notika Tukuma novada Izglītības pārvaldes organizētais Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu skatuves runas konkurss. Mūsu skolu pārstāvēja Elīna Kalviņa (1.a kl., sk. E. Skavronska - 2. pakāpe), Elza Poga (2.a kl., sk. I. Gabaliņa - 1. pakāpe), Elīze Roze Vītola (7.b kl.sk. E. Krūmiņa - 2. pakāpe), Lilija Ožeta (8.a kl., sk. Vivita Jaunkļaviņa - augstākā pakāpe) un Paula Patrīcija Dembovska (9.a kl., sk. V. Rozenberga - 1. pakāpe). Lilija Ožeta piedalīsies reģiona Skatuves runas konkursā 15. martā Kandavā. Vairāk par konkursa norisi www.tip.edu.lv.  Attēli

Paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

petnieki2019. gada 22. februārī mūsu skolā notika Tukuma, Engures un Jaunpils novadu jauno vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē”. Šogad forumā jaunie vides pētnieki žūrijas komisijai un pārējiem dalībniekiem demonstrēja 8 eksperimentus. No mūsu skolas piedalījās 8.b klases skolnieces Samanta Karpova un Marta Zvagule ar eksperimentu "Dehidratācija" un 1. b klases skolniece Katrīna Zorina ar "Kukurūzas čūsku ikdienas paradumi". Meiteņu darbu vadīja bioloģijas skolotāja S. Baumane. Vairāk par pasākuma norisi www.tip.edu.lv.

IMG 20190125 122816 320x240Katru gadu janvāra un februāra mēnešos mūsu   skolā notiek skatuves runas konkurss. Tā mērķis ir noskaidrot labākos skatuves runas dalībniekus un izvirzīt tos tālāk uz konkursu Tukuma, Jaunpils, Engures novadā. Arī šogad atsaucība bija liela, un konkursa 1. kārtā startēja trīs pārstāvji no katras klases ar izvēlēto dzejas darbu. Pēc pirmās atlases uz otro kārtu tika izvirzīti 14 dalībnieki,  kuriem konkursā bija jārunā arī prozas darbs. Prasmīgākie un spilgtākie runātāji, kuri 5. martā pārstāvēs mūsu skolu novadu Skatuves runas konkursā ir Elīna Kalviņa 1.a, Elza Poga 2.a, Elīze Roze Vītola 7.b, Lilija Ožeta 8.a, Paula Patrīcija Dembovska 9.a. Lai viņām veicas!

Direktores vietniece audzināšanas darbā  – Pārsla Ivane

bim12.februārī Talsos norisinājās ikgadējā izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla- konkursa “No baroka līdz rokam” ikgadējā reģionālā atlases kārta.

“No baroka līdz rokam” ir konkurss, kurā piedalās dažādu vecuma vokāli instrumentālie ansambļi, džeza kolektīvi un ansambļi, instrumentālie ansambļi, tautas mūzikas ansambļi un popgrupas. Konkurss “No baroka līdz rokam” veicina jauniešu līdzdalību kolektīvajā muzicēšanā, kā arī ir lieliska iespēja kolektīviem sevi parādīt plašākai publikai un rosināt kolektīvu māksliniecisko attīstību.

Lasīt tālāk ...

LogoITNo 2018. gada 17. decembra līdz 2019. gada 15. februārim norisinās Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu informācijas digitālā satura darbu konkurss „IT tehnoloģiju vēsture un attīstība”, kurā piedalās arī Tukuma 2.pamatskolas datorpulciņa skolēni. Dalībnieki savos darbos attēlojuši informātikas un tehnoloģiju jomas vēsturi un tās attīstību datorgrafikā vai datorprezentācijās. 1. a klases skolēni Georgs Nazarovs, Kristofers Žizņevskis un  Patrīcija Herca ieguva atzinību, bet Anna Dzalbe (1.a kl.) un Sofija Kurmeļova (1.b kl.) - pateicību. Skolēnu darbi.

Skolotāja Evita Skavronska

bim gr prŠā gada 12.janvārī Jūrmalā notika V Starptautiskais šova programmu konkurss – festivāls “Ziemassvētku pārsteigums”(Christmas Surprise), kurā dalībnieki sacentās vairākās kategorijās  un vecuma grupās. Konkursā savu prasmi demonstrēja dziedātāji un dejotāji no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Vokālistu kategorijā piedalījās arī Tukuma 2.pamatskolas popgrupas Bimini dziedātāji. Vairāk kā 100 dalībnieku konkurencē "Bimini" vidējā grupa ieguva 2.vietu ( vecuma grupā 10 -13 gadi), jaunākā grupa ieguva 1.vietu (vecuma grupā 7 - 9 gadi). Par lielu pārsteigumu visiem, “Bimini” vecākā grupa (attēlā) saņēma lielāko punktu skaitu starp visām kategorijām un ieguva “Grand prix”  (galveno balvu). Pēc konkursa no žūrijas pārstāvjiem saņēmām komplimentus par interesanto  un lielisko priekšnesumu  - Kristapa Šoriņa dziesmu Andra Sējāna aranžijā  “Neticu un viss” a cappella izpildījumā.

Paldies dziedātājiem par ieguldīto darbu, vecākiem – par atbalstu! Lai veicas arī turpmākajos konkursos!

Skolotāja Dace Perševica

20181022 1240102018. gada 21. oktobrī Mārupes kultūras namā izskanēja Noras Bumbieres fonda rīkotā jauno vokālistu konkursa fināls. Finālā piedalījās 36 dalībnieki no visas Latvijas, kas tika izvirzīti vairāk kā 100 konkurentu lielā atlasē.  Konkursa finālā, 7-9 gadu vecuma grupā, cīnījās arī Tukuma 2. pamatskolas 2.a klases skolniece Henrieta Antone un ieguva godpilno 3.vietu. Konkursu vērtēja kompetenta žūrija šādā sastāvā - dziedātāji  Viktors Lapčenoks,  Sabīne Berezina, Ira Krauja –Dūduma, Jelgavas novada mūzikas metodiķe un diriģente Anita Liekna, kā arī Noras Bumbieres fonda vadītāja Māra Zustrupa. >>>attēli<<<

Paldies Henrietes vecākiem par atbalstu! Vēlu Henrietei arī turpmāk mīlēt dziesmu un labus panākumus konkursos!

Skolotāja Dace Perševica

20180909 010314 800x506No 2018. gada 4.septembra līdz 9.septembrim mūsu skolas 9.b klases deju kolektīvs ,,Mare” piedalījās starptautiskajā festivālā ,,Sadraudzība”. Jau otro gadu dejotāji tiek aicināti uz festivālu, kas notiek Krievijā, Azovas pilsētā. Šogad uz festivālu bija ieradušies arī kolektīvi no Baltkrievijas, Armēnijas, Gruzijas, Ziemeļosetijas - Alānijas un Krievijas. Skolēniem bija iespēja sadraudzēties ar citu tautu jauniešiem, iepazīt viņu deju mākslu, iepazīstināt skatītājus ar skaistajām latviešu tautas dejām ne tikai Azovas pilsētā, bet arī Kamenolomskas  Oktobra rajona ciematā. >>>attēli<<<

Mūsu dejotāji festivālā tiek gaidīti arī nākamajā gadā.

9.b klases audzinātāja Ināra Poļakova

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko