+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Zane, Zuzanna

mareNo 2017. gada 8. līdz 14. septembrim mūsu skolas 8. - 9. klašu tautas deju kolektīvs „Mare”, skolotāja Jura Pogas vadībā, skolotājas Vivita Jaunkļaviņa un Ināra Poļakova piedalījās Starptautiskajā tautas mākslas festivālā „Sadraudzība”, kas norisinājās Krievijā, Azovā, Taganrogā un Rostovā pie Donas. Skolēni piedalījās atklāšanas un noslēguma koncertos, kā arī sniedza vietējiem iedzīvotājiem vairākus ielu koncertus. Grūtākais no tiem bija stundu garais koncerts Taganrogā, jo ārā valdīja īsti vasarīga svelme - +35 grādi.

Mūsu dejotāji tika uzņemti ļoti atsaucīgi, skatītājiem patika skolēnu sniegums. Atzinīgi vārdi tika saņemti par skaistajiem tautas tērpiem, kas ļoti izcēlās pārējo deju kolektīvu vidū. >>>skatīt foto<<

Lai arī dienas režīms bija ļoti saspringts daudzo mēģinājumu un koncertu dēļ, skolēniem tā bija lieliska izdevība pavērot dažādu tautu dejas, iepazīties ar dejotājiem no Armēnijas, Baltkrievijas, Osetijas, Indijas un Krievijas. Paši skolēni saka, ka vislabāk viņiem patikusi atgriešanās vasarā, peldes Donā un Azovas jūrā, koncerti, kā arī sadraudzēšanās ar dejotājiem no Armēnijas.

Rostovas pie Donas Kultūras ministrijas pārstāvji ļoti atzinīgi novērtēja „Mares” sniegumu un mūsu skolas dejotāji tika uzaicināti festivālā piedalīties arī nākamgad.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja, 9. b klases audzinātāja V.Jaunkļaviņa

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko