+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Meldra, Meldris, Melisa

musician appreciation clipart 126.aprīlī Tukuma 2. pamatskolā uz ikgadējo mazo mūzikas kolektīvu festivālu - skati bija pulcējušies Tukuma novada instrumentālie ansambļi, vokāli instrumentālie ansambļi un popgrupas. Festivāla mērķis ir iesaistīt un popularizēt jauniešu vidū populārās mūzikas un džeza žanru, kā arī veicināt audzēkņu kolektīvās muzicēšanas prasmes un individuālo talantu.Pasākumā piedalījās kolektīvi no Tukuma 2.pamatskolas, Džūkstes pamatskolas, Zemgales un Tukuma 2.viduskolas.

Skates dalībnieki sacentās divās vecuma grupās:jaunākā – dalībnieki līdz 14 gadu vecumam, vai arī kolektīvs darbojas mazāk kā divus gadus; vecākā – kolektīvi, kuri darbojas vairāk kā 2 gadus un kuriem ir radošā pieredze koncertējot.

Skati vērtēja žūrijas komisija šādā sastāvā:

Ināra Vičmane – Tukuma Mūzikas skolas mūzikas teorijas pedagogs;

Sanita Šteina – Tukuma Mūzikas skolas flautas spēles pedagogs;

Irina Soiko – Tukuma 2.pamatskolas individuālās instrumentu spēles pedagogs.

Kolektīvi demonstrēja divus dažāda rakstura skaņdarbus.

Mūsu skolas kolektīvi  - džeza ansamblis (sk. Mārtiņš Priede) ar 42,16 punktiem, popgrupas ,, Bimini" jaunākā (45 p.), vecākā (48,8 p.) un vidējā grupa (47,91 p.) (sk. Dace Perševica) ieguva 1.pakāpes diplomus.

Laikā, kad vērtēšanas komisija skaitīja punktus, visi kolektīvi Viļņa Prancāna vadībā iestudēja kopdziesmu  - G. Račs“ Diena” – šī tradīcija priecēja gan dalībniekus, gan skatītājus. Pēc kolektīvu apbalvošanas arī izskanēja festivāla dalībnieku  kopdziesma. video

Paldies kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu un izpildītājiem par jauko koncertu!

Dace Perševica,

 Tukuma novada Izglītības pārvaldes

Mūzikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja.

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko