+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Venta, Salvis, Selva

32019. gada 5.martā Slampes Kultūras pilī, Slampē notika Tukuma novada Izglītības pārvaldes organizētais Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu skatuves runas konkurss. Mūsu skolu pārstāvēja Elīna Kalviņa (1.a kl., sk. E. Skavronska - 2. pakāpe), Elza Poga (2.a kl., sk. I. Gabaliņa - 1. pakāpe), Elīze Roze Vītola (7.b kl.sk. E. Krūmiņa - 2. pakāpe), Lilija Ožeta (8.a kl., sk. Vivita Jaunkļaviņa - augstākā pakāpe) un Paula Patrīcija Dembovska (9.a kl., sk. V. Rozenberga - 1. pakāpe). Lilija Ožeta piedalīsies reģiona Skatuves runas konkursā 15. martā Kandavā. Vairāk par konkursa norisi www.tip.edu.lv.  Attēli

Paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko