+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

1Jauno vides pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē” atklātajā kārtā Rīgā, 4.martā, piedalījās arī mūsu skolas dalībnieki. No 1.b klases skolniece Katrīna Zorina žūriju un klātesošos iepazīstināja ar savu pētījumu par sava mājdzīvnieka Kukurūzas čūskas paradumiem. Savukārt 8.b klases skolnieces Marta Zvagule, Samanta Karpova, Nameda Zariņa prezentēja pētniecisko eksperimentu par dehitratāciju jeb ūdens zaudēšanu organismā. Rīgas atklātā kārta notiek LU Dabaszinātņu centrā, kur savus eksperimentus un pētījumus demonstrē 80 skolēni no visas Latvijas, tā kā konkurence ir liela. 1. vietu par savu pārliecinošo sniegumu un savas čūskas izrādīšanu saņēma Katrīna Zorina. >>>rezultāti<<< Apsveicam!  Paldies Katrīnas mammai, kura atbalstīja meiteni un palīdzēja sagatavoties kopā ar čūsku Keilu prezentācijai! >>>attēli<<<

8.b klases meiteņu izpētītā tēma ir ļoti aktuāla arī mūsu skolā, jo apkures sezonā ir sauss gaiss un cilvēku organisms ātrāk zaudē ūdeni. Tāpēc skolēniem ir svarīgi ikdienā lietot ūdeni, lai organismu un prātu visu dienu nodrošinātu mundru. Meitenes ir veikušas skolēnu aptauju par ūdens lietošanas paradumiem un rezultātus izmantos, lai kopā ar Skolēnu padomi uzlabotu situāciju. Ceru, ka ikgadējie panākumi Vides eksperimentos iedrošinās arī citus skolēnus - vērot, pētīt, ekperimentēt, piedalīties ar savām idejām!

Lai saulains un iedvesmojošs pavasaris ikvienam!

Bioloģijas skolotāja Sanita Baumane

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko