+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

Jau tradicionāli februārī Tukuma novadā notiek skolēnu vides forums “Skolēni eksperimentē”, kur savus pētījumus un  eksperimentus demonstrē skolēni no Tukuma un Engures novadu skolām. Šogad mūsu skolu pārstāvēja 2. b klases skolniece Katrīna Zorina ar pētījumu par to, ko noderīgu var izgatavot no nomestajām čūsku ādām. Zināms, ka Katrīnas mājdzīvnieki ir divas Kukurūzas čūskas, par kurām meitene stāstīja jau pagājušajā gadā. Ar pētījumu par Buļļupes ūdens īpašībām uzstājās 4.a.klases skolniece Marta Celma. Meitene aizrautīgi apguva pētniecības pamatprasmes, veica novērojumus un secinājumus par mazās upītes, kas ir Imulas pieteka, ūdeņiem. Žūrīju un klātesošos ar savu stāstu un uzskates materiāliem pārsteidza 7.a.klases skolniece Lizete Čivčiša,

kas prezentēja savu pētniecības pieredzi dzinējmedībās. Lizetes izskaidrojošais stāstījums par medību tradīcijām un orientēšanos meža  ir interesants ikvienam.Foruma radošo daļu vadīja mūsu skolas  9.a.klases skolniece Paula Rebeka Žakaite, pamācot kā pagatavot ekoloģisku iepirkumu vai dāvanu maisiņu.  Mūsu skolnieces Katrīna un Lizete saņēma atzinības rakstus, savukārt Marta - pateicību! Ar sagatavotajiem pētījumiem iepazīstinājām mūsu skolas skolēnus bioloģijas stundās!

Paldies par atbalstu vecākiem, kuri palīdzēja sagatavoties pētniecības darbiem un sagatavot uzskates materiālus prezentēšanai!

Skolēnus konsultēja bioloģijas skolotāja Sanita Baumane

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko