+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

2. semestris

 Tautas bumba – 3.vieta 

Komandā startēja - Eduards Anševics,Vladimirs Averins, Ernests Balodis, Agris Brilts, Martins Štāls, Kristaps Ūzis, Rihards Vīnakmens, Ralfs Vinbergs, Simons Doveiko.

Pavasara sacensības vieglatlētikā - 1.vieta

Komandā startējaKeita Dubrovska, Airita Ivanova, Linda Pabērze,  Paula Vītola, Paula Zariņa, Kate Skavronska, Verners Černovs, Valters Bauers, Rihards Āķītis, Mārcis Bērziņš, Eduards Bučiņš.

Felicita Mīļā3.vieta  60 m skrējienā;

Līva Latve1.vieta  60 m barjerskrējienā; 2. vieta tāllēkšanā un augstlēkšanā,

Evelīna Miltiņa - 1.vieta tāllēkšanā, augstlēkšanā  - 2.vieta un  60 m skrējienā;

Rodrigo Raudonis1.vieta 200 m skrējienā; 3.vieta - tāllēkšanā un 60 m barjerskrējienā;

Roberts Turķis3.vieta 200 m skrējienā;

Reina Rasmane2.vieta 200m skrējienā; 3.vieta tāllēkšanā;

Airita Ivanova3.vieta 200 m skrejienā;

Rainers Čepulis2.vieta augstlēkšanā;

Megija Fridrihsone3. vieta 60 m skrējienā;

Ance Kļaviņa2. vieta 200 m skrējienā un šķēpa mešanā;

Teodors Kantoris2. vieta 60 m barjerskrējienā;

Sanija Buta1. vieta 100 m barjerskrējienā; tāllēkšanā; 3-solī;

Rihards Vembris2. vieta 3 -solī; 3.vieta tāllēkšanā.

Krista Vitauska3. vieta 100 m skrējienā;

Denijs Grieze2. vieta 200 m; 800 m; 1500 m skrējienā;

Roberts Dātavs1. vieta šķēpa mešanā; 2. vieta lodes grūšanā;

Rolands Jansons1. vieta 110 m barjerskrējienā; 100 m skriešanā; 2. vieta 200m skriešanā;

Ronalds Briņķis1. vieta 110 m barjerskrējienā; 400 m skriešanā; 3. vieta tāllēkšanā. 

Telpu futbols - 3.vieta

Komandā spēlējaVerners Černovs, Henriks Jurēvics, Mārcis Bēziņš, Mārcis Upīts, Adrians Smirnovs, Pēteris Zeiferts, Renards Kokarītis.

Basketbols (2005./2006 g.dz.) Zemgales reģionā – 2.vieta

Komandā spēlējaJuris Solovjovs, Roberts Melnis-Sakainis, Ernests Balodis, Vladimirs Averins, Simons Doveiko, Ralfs Vinbergs, Rihards Vīnakmens, Rihards Āķītis, Valters Bauers, Mikuss Kurmahers.

Telpu četrcīņa- 1.vieta.

Komandā startēja:

Roberts Lorencs- 2.vieta 8-solī, 3.vieta pildbumbas mešanā.

Niklāvs Šuhs- 1.vieta 8-solī, 2.vieta 20 m skrējienā.

Elza Sleže- 3.vieta 8-solī.

Felicita Mīļā- 2.vieta 20 m skrējienā un 250 m skrējienā

Patrīcija Tropa- 1.vieta 250 m skrējienā, 3.vieta 20 m skrējienā

Līva Latve- 2.vieta 8-solī, 3.vieta pildbumbas mešanā

Evelīna Miltiņa- 1.vieta 20 m skrējienā un 8-solī

Rodrigo Raudonis- 1.vieta 8-solī

 Volejbols (2001./2002. g.dz.) – 1.vieta

Komandā spēlēja - Ludmila Kovaļenko, Hevena Lepera, Līva Kodoliņa, Anna Kormiļceva, Loreta Matvejeva, Linda Strihora, Marta Krecere.

Volejbols (2003./2004. g.dz.) – 1.vieta

Komandā spēlēja -Ance Kļaviņa, Vanesa Ozola, Ieva Zonenberga, Marta Krecere, Linda Strihora, Loreta Matejeva.

Volejbols (2003./2004. g.dz.) – 3.vieta

Komandā spēlēja -Kristaps Pūce, Sandis Bērziņš, Mārcis Miščenkovs, Krists Frīdenbergs, Mārcis Bērziņš, Roberts Krauklis, Mārtiņš Ozols, Rihards Vembris.

1. semestris

Jauno vieglatlētu kauss – 1.vieta.

Komandā spēlēja - Denijs Grieze, Ronalds Briņķis, Rolands Jansons, Kristers Alsbergs, Roberts Dātavs, Markuss Kurmahers.

Rudens vieglatlētika „C” un „D” grupām - 1.vieta.

Komandā startēja - Felicita Mīļā, Patrīcija Tropa, Līva Latve, Evelīna Miltiņa, Keita Dubrovska, Sanija Hohfelde, Endijs Anšics, Kristaps Puzānovs, Rainers Čepulis, Sonora Rasa, Nikola Dilāne, Ance Bērzāja, Teodors Kantoris, Rodrigo Raudonis, Roberts Turķis, Ieva Zonenberga.

Četrcīņa „Draudzība” – zēnu un meiteņu komandām - 3.vieta.

Komandās startēja - Sanija Buta, Tīna Vēvere, Marija Potašova, Elizabete Bičuša, Rūta Siliņa, Dārta Ozoliņa.

Niks Pūce, Rūdolfs Beiers, Roberts Krauklis, Markuss Bite, Reinis Eberliņš, Rihards Vembris.

Futbols (2005./2006. g.dz.) komandai (Eduards Anševics, Kristaps Ūzis, Gustavs Ersts, Verners Černovs, Henriks Jurēvics, Mārcis Bērziņš, Mārcis Upīts, Adrians Smirnovs, Pēteris Zeiferts ) – 3.vieta.

Futbols (2003./2004. g.dz.) komandai (Kristaps Kārlis Krieviņš, Mārtiņš Ozols, Jēkabs Prančs, Rihards Ādamsons, Toms Kurtišs, Endijs Anšics, Roberts Krauklis, Reinis Eberliņš )– 3.vieta.

Basketbols (2003./2004 g.dz. )komandai (Henrijs Birznieks, Henrijs Helmanis, Iļja Predkels, Reinis Eberliņš, Ralfs Vinbergs, Ernests Balodis, Markuss Blaubergs)  – 2.vieta.

Basketbols (2001./2002. g.dz.)

meitenēm (Viktorija Solovjova, Ludmila Kovaļenko, Krista Vitauska, Katrīna Nora Zandberga, Larina Obeide, Klinta Roķe, Annika Pūce ) - 2. vieta;

zēniem (Markuss Kurmahers, Viesturs Purvišķis, Ralfs Bauers, Renārs Lubarskis, Artūrs Tišlers, Mārtiņš Ručevskis, Rainers Eņģelis ) - 1.vieta.

Basketbols (2005./2006. g.dz.)

1. komandai (Simons Doveiko, Ernests Balodis, Juris Solovjovs, Ralfs Vindbergs, Valters Bauers, Rihards Āķītis) - 1.vieta;

2. komandai (Kārlis Bahs, Mikuss Kurmahers, Roberts Melnis-Sakainis, Rainers Šusters, Gatis Vīnakmens, Rihards Vīnakmens, Vladimirs Averins) - 2. vieta.

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko