+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

2. semestris

Zemgales reģiona sacensības futbolā  zēniem 

Komandai (Kristaps Kārlis Krieviņš, Mārtiņš Ozols, Jēkabs Krists Prančs, Rihards Ādamsons, Toms Kurtišs, Kristaps Ūzis, Martins Štāls, Eduards Anševics)  2.vieta.

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu sacensības florbolā  zēniem

Komandai (Denijs Jorens Grieze, Ralfs Stankuss, Roberts Krauklis, Ričards Bumbiers, Artūrs Lācis, Rihards Reķis)  – 3.vieta.

Zemgales reģiona sacensības volejbolā  meitenēm 

Komandai (Līva Kodoliņa, Ance Kļaviņa, Loreta Lana Matvejeva, Hevena Lepera, Linda Strihora, Ieva Zonenberga, Marta Krecere)  – 2.vieta.

Volejbols  meitenēm (2002./2003. g.dz. ) 

Komandai (Līva Kodoliņa, Anna Kormiļceva, Ance Kļaviņa, Loreta Lana Matvejeva, Hevena Lepera, Linda Strihora, Ieva Zonenberga, Marta Krecere)  – 1.vieta.

Volejbols  meitenēm (2004./2005. g.dz. ) 

Komandai (Ance Kļaviņa, Linda Kurtiša, Elīna Kurtiša, Marta Krecere, Ieva Zonenberga, Annija Tīna Eizengrauda, Linda Rēzija Pabērze)  – 1.vieta.

Zemgales reģiona sacensības basketbolā  zēniem (2006./2007. g.dz. ) 

Komandai (Mikuss Kurmahers, Rihards Āķītis, Kārlis Augusts Bahs, Valters Bauers, Mārcis Bērziņš, Mārtiņš Klievēns, Edijs Ansbergs, Kristers Rimša)  – 2.vieta.

Tautas bumba

Komandai (Mikuss Kurmahers, Markuss Daniels Druka, Verners Černovs, Rihards Āķītis, Valters Bauers, Mārcis Bērziņš, Mārcis Upīts, Gatis Vīnakmens, Roberts Dzintars Martišausks)  – 3.vieta.

1. semestris 

Basketbols  zēniem (2006./2007. g.dz. )

 Komandai (Mikuss Kurmahers, Rihards Āķītis, Kārlis Augusts Bahs, Valters Bauers, Mārcis Bērziņš, Mārtiņš Klievēns, Edijs Ansbergs, Kristers Rimša)  – 1.vieta.

Basketbols meitenēm (2006./2007. g.dz. )

Komandai (Paula Sindija Vītola, Anna Birzule, Paula Zariņa, Kate Skavronska, Vanesa Degterjonoka, Melisa Cine, Madara Buka) 2.vieta.

Basketbols meitenēm (2002./2003. g.dz. )

Komandai (Larina Obeide, klinta Roķe, Annika Pūce, Krista Vitauska, Laura Vičmane)  – 2.vieta.

Basketbols  zēniem (2004./2005. g.dz. )

Komandai (Ralfs Bauers, Renārs Lubarskis, Roberts Dātavs, Sandis Bērziņš, Markuss Bite, Ernests Balodis)  – 1.vieta.

Basketbols zēniem (2004./2005. g.dz. )

 Komandai (Ernests Balodis, Juris Solovjovs, Henrijs Valters Birznieks, Henrijs Helmanis, Simons Sebastians Doveiko, Lauris Dātavs, Artūrs Vaļuks.)  – 4.vieta.

Jauno vieglatlētu kauss – 2.vieta.

Komandā spēlēja - Denijs Grieze, Rūdolfs Deguts, Ralfs Bauers, Teodors Kantoris, Roberts Dātavs, Rihards Vembris.

Rudens vieglatlētika „C” un „D” grupām - 

1.vieta

Keita Dubrovska - 60 m; Paula Zālmane -300 m; Līva Latve - augstlēkšana; Evelīna Miltiņa - tāllēkšana, 60 m barjerskējiens; Roberts Turķis - augstlēkšana; Felicita Mīļā - 60 m; Rainers Čepulis – 60 m barjerskējiens.

2.vieta

Reina Rasmane - tāllēkšana; Paula Zālmane - 60 m; Līva Latve – tāllēkšana; Felicita Mīļā – 300 m.

 3.vieta

Keita Dubrovska – 300 m; Reina Rasmane – 60 m; Rainers Čepulis – augstlēkšana.

Četrcīņa „Draudzība” – zēnu komandai - 1. vieta un meiteņu komandai - 2.vieta.

Komandās startēja - Annija Rupeika, Ance Kļaviņa, Megija Fridrihsone, Lilija Ožeta, Ieva Zonenberga, Veronika Strogonova.

Martiņš Ozols, Krists Daniels Frīdenbergs, Kristaps Kārlis Krieviņš, Kristaps Puzānovs, Lauris Dātavs, Henrijs Birznieks.

Futbols (2004./2005. g.dz.) - 1.vieta.

Komandā spēlēja - Kristaps Kārlis Krieviņš, Mārtiņš Ozols, Jēkabs Krists Prančs, Rihards Ādamsons, Toms Kurtišs, Kristaps Ūzis, Martins Štāls, Eduards Anševics.

 

 

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko