+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

2. semestris 

Tukuma, Engures, Jaunpils novadu pavasara vieglatlētikas sacensības

Sanija Buta - 1.vieta šķēpa mešanā
Eva Blumberga - 2.vieta 100m, 200m, t/l
Megija Fridrihsone - 1.vieta 100m, 200m
Rihards Vembris - 2.vieta t/l , 3-solis. 3.vieta a/l
Teodors Kantoris - 1.vieta 110 m/b, 2.vieta 3- solis
Mārtiņš Ozols - 3.vieta 100m, 200m
Kristiāns Redko - 2.vieta 200m
Gita Brūvele - 3.vieta lodes grūšana

Sanija Hohfelde - 1.vieta 100m, 600m
Keita Dubrovska - 1.vieta 60m, 2.vieta 200m, 3.vieta t/l
Airita Ivanova - 3.vieta 200m
Sonora Rasa - 2.vieta 60m, t/l
Roberts Turķis - 3.vieta 60m/b, t/l
Evelīna Miltiņa - 1.vieta a/l, 2.vieta 60m/b
Līva Latve - 1.vieta 60m/b, t/l , 2.vieta t/l
Felicita Mīļā - 3.vieta 60m, 60m/b
Estere Veikšina - 2.vieta 60m, 200m
Niklāvs Šuhs - 1.vieta a/l, 200m, 2.vieta t/l
Patrīcija Grase - 3.vieta 60m, 200m

florbFlorbols (2003./2004 .g.dz.)  - 1.vieta.
Komandā spēlēja: Markuss Bite, Rihards Reķis, Roberts Krauklis, Artūrs Lācis, Ričards Bumbiers, Kristers Kalējs, Markuss Daniels Druka. (sk. attēlu pa kreisi)

Florbols (2005./2006.g.dz.)  - 3.vieta.
Komandā spēlēja: Rainers Čepulis, Jēkabs Vite, Rainers Grigors, Kristers Kalējs, Markuss Daniels Druka, Frederiks Babkins, Emīls Krūmiņš, Didzis Gribusts, Eduards Rojs Bučiņš, Roberts Dzintars Martišausks.

 Sacensības "Drošie un veiklie" - 2. vieta

Komandā startēja:  Aleksa Adriana Alfere, Vanesa Degterjonoka, Elza Adelīna Sleže, Patrīcija Grase, Estere Veikšina, Renards Kokarītis, Norberts Koptjajevs, Kristers Bergs, Niklāvs Šuhs, Pauls Ūselis.

 

Volejbols

Meiteņu komandai (2005.g. un jaunākas)- 1.vieta.

Komandā spēlēja:  Linda Rēzija Pabērze, Amanda Šnepste, Patrīcija Riekstiņa, Samanta Elizabete Plasiņa, Linda Kurtiša, Elīna Kurtiša, Elīze Roze - Vītola.

 

volejbols1Meiteņu komandai (2003.g. un jaunākas)- 1.vieta.

Komandā spēlēja:  Linda Strihora, Linda Kurtiša, Elīna Kurtiša, Marta Krecere, Ieva Zonenberga, Vanesa Ozola, Elīze Roze - Vītola.

Zēnu komandai (2003./2004.g.)- 1.vieta.

Komandā spēlēja:  Sandis Bērziņš, Mārcis Bērziņš, Kristaps Pūce, Ričards Bumbiers, Kristaps Puzānovs, Kristaps Kārlis Krieviņš.(sk.attēlu)

Tautas bumba

Meiteņu komandai - 1.vieta

Komandā spēlēja: Paula Zālmane , Evelīna Miltiņa, Līva Latve, Elizabete Pētersone, Melisa Cine, Madara Diāna Salmane, Patrīcija Tropa, Felicita Mīļā , Paula Vitauska.

 

 Zēnu komandai - 2.vieta

Komandā spēlēja: Edijs Ansbergs, Mārtiņš Klievēns, Roberts Turķis, Rodrigo Raudonis, Toms Lindbergs, Maksis Golomboši, Kaspars Stabulītis, Mārcis Upīts.

1. semestris 

IMG 20181113 WA0001

Basketbols (2007./2008. g.dz. ) - meiteņu komandai - 1.vieta.

Komandā spēlēja: Melisa Cine, Vanesa Degterjonoka, Signe Arstanova, Sara Jansone, Jasmīne Vahbe, Madara Buka, Digne Birzniece.
Zēnu komandai - 2.vieta. 
Komandā spēlēja: Mārtiņš Klievēns, Rodrigo Raudonis, Edijs Ansbergs, Kristers Rimša, Mārtiņš Baumanis, Ritvars Ķimenis, Miks Mālmanis.

Basketbols zēniem (2005./2006. g.dz. ) - 3.vieta.

Komandā spēlēja -Ernests Balodis, Juris Solovjovs, Rihards Āķītis, Mikuss Kurmahers, Rihards Āķītis, Valters Bauers, Mārcis Bērziņš, Simons Sebastians Doveiko. (attēlā)

Futbols (2004./2005. g.dz.) - 3.vieta.

Komandā spēlēja - Artūrs Vaļuks, Rihards Vembris, Jēkabs Krists Prančs, Rihards Ādamsons, Toms Kurtišs, Markuss Bite, Eduards Anševics.

 Jauno vieglatlētu kauss

Meiteņu komandai - 2.vieta

Komandā startēja:

Sanija Buta    - 2.vieta 100 m/b.;

Rūta Siliņa - 1.vieta 100 m/b, 2.vieta t/l;

Annija Rupeika  - 2.vieta 100 m;

Eva Blumberga -  1.vieta 400 m;

Megija Fridrihsone - 3.vieta 100 m.

Četrcīņa „Draudzība”

Meiteņu komandai - 2.vieta

Komandā startēja: Ance Bērzāja, Patrīcija Volkova, Nikola Dilāne, Sonora Rasa, Keita Dubrovska, Airita Ivanova.

Individuāli  - Sonorai Rasai - 2.vieta.

„C” un „D” grupu vieglatlētika

Estere Veikšina - 3.vieta  60 m;

Felicita Mīļā - 1.vieta 60 m; 3.vieta  300 m;

Patrīcija Tropa - 2.vieta  60 m/b; 

Līva Latve - 1.vieta a/l  un  t/l;

Evelīna Miltiņa - 1.vieta 60 m/b; 3.vieta t/l;

Paula Zālmane - 1.vieta 300 m; 2.vieta 60 m;

Roberts Turķis - 2.vieta a/l;

Sonora Rasa - 2.vieta t/l; 3.vieta 60 m.

Rezultātus apkopoja sporta skolotāja Ieva Belousa

 

 

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko