+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

2. semestris

Tukuma, Jaunpils, Engures novadu sacensības florbolā

2006./2007. g.dz. zēnu komandai  - 2.vieta.

Komandā spēlēja: Maksis Golomboši, Rojs Eduards Bučiņš, Valters Jotčiks, Emīls Krūmiņš, Svens Strihors, Didzis Gribusts, Henriks Valters Jurēvics, Deivids Kubraks.

 

Zemgales reģiona volejbola sacensības - meiteņu komandai - 1.vieta

Komandā spēlēja: Ance Kļaviņa, Ieva Zonenberga, Marta Krecere, Elīna Kurtiša, Linda Kurtiša, Elīze Roze-Vītola (attēlā pa kreisi).

 

''Drošie un veiklie''

Komandai - 1.vieta

Komandā startēja: Mona Patmalniece, Alise Kožurova, Emīlija Graudiņa, Leila Marta Rava, Digne Birzniece, Santa Šaripo, Markuss Balodis, Eduards Mamis, Roberts Ralfs Lorencs, Dominiks Pridāns, Raimonds Turķis.

 Volejbols (novadu sacensības)

Meiteņu komandai (2004.g.dz. un jaunākas)- 2.vieta

Komandā spēlēja: Ance Kļaviņa, Ieva Zonenberga, Marta Krecere, Elīna Kurtiša, Linda Kurtiša, Elīze Roze-Vītola, Amanda Šnepste.

2004./2005.g.dz. zēnu komandai - 2.vieta

Komandā spēlēja: Mārcis Miščenkovs, Kristaps Kārlis Krieviņš, Kristaps Puzānovs, Krists Daniels Frīdenbergs, Mārcis Bērziņš, Artūrs Deivids Dērics, Jēkabs Prančs.

 

 

2006./2007.g.dz. zēnu komandai - 2.vieta

Komandā spēlēja: Mārcis Bērziņš, Verners Černovs, Mikuss Kurmahers, Gatis Vīnakmens, Eduards Rojs Bučiņš, Rihards Āķītis, Edijs Ansbergs.


 

Tautas bumba

Meiteņu komandai - 1.vieta

Komandā spēlēja: Vanesa Degterjonoka, Estere Veikšina, Santa Ivanova, Aleksa Adriana Alfere, Signe Arstanova, Mona Patmalniece, Liora Rudakova, Madara Buka.

 1. semestris 

 Basketbols

2006./2007. g.dz. – komandai  - 1.vieta.

Komandā spēlēja: Valters Bauers, Mikuss Kurmahers, Daniils Migunovs, Gatis Vīnakmens, Mārcis Bērziņš, Mārtiņš Klievēns, Edijs Ansbergs, Rodrigo Raudonis.

2008./2009. g.dz. – komandai  - 2.vieta.

Komandā spēlēja: Norberts Koptjajevs, Ritvars Ķimenis, Kristers Bergs, Ralfs Kūla, Ralfs Gūtmanis, Sandijs Kristers Jēcis, Dominiks Pridāns, Roberts Ralfs Lorencs, Markuss Lamberts.

Futbols

Futbols (2006./2007. g.dz. ) - komandai - 2.vieta.

Komandā spēlēja: Adrians Smirnovs, Henriks Jurēvics, Verners Černovs, Emīls Krūmiņš, Mārcis Bērziņš, Eduards Rojs Bučiņš.

Futbols (2008./2009. g.dz. ) - komandai - 1.vieta.

Komandā spēlēja: Pauls Ūselis, Renards Kokarītis, Kristers Bergs, Ralfs Kūla, Markuss Balodis, Edgars Jānis Pētersons, Eduards Mamis.

Futbols (2004./2005. g.dz. ) - komandai - 1.vieta.

Komandā spēlēja: Kristaps Puzānovs, Kristaps Kārlis Krieviņš, Jēkabs Prančs, Krists Frīdenbergs, Rihards Ādamsons, Eduards Anševics, Deivids Dērics.

 Rudens vieglatlētikas sacensības 

Evelīna Miltiņa – 1.vieta 60 m barjerskrējienā, tāllēkšanā;

Roberts Turķis – 1.vieta augstlēkšanā, 2.vieta 60 m barjerskrējienā;

Niklāvs Šuhs – 2.vieta augstlēkšanā, 300 m skrējienā;

Līna Liepiņa – 3.vieta 300 m skrējienā;

Elza Poga – 2.vieta 300 m skrējienā;

Alise Spirģe – 3.vieta bumbiņas mešanā;

Raimonds Turķis – 1.vieta 60 m skrējienā, 2. vieta bumbiņas mešanā;

Olivers Lučkovskis – 3.vieta 600 m skrējienā.

Četrcīņa - meiteņu komandai  - 1. vieta.

Komandā startēja: Keita Dubrovska, Sonora Rasa, Sanija Hohfelde, Līva Latve, Evelīna Miltiņa

Individuāli:

1.vieta - Sonora Rasa;

2.vieta - Līva Latve;

3.vieta - Sanija Hohfelde.

 

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko