+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

2. semestris

Pavasara vieglatlētikas sacensību rezultāti - skolai kopvērtējumā - 1. vieta

60 m skrējiens:

Sanija Buta, Rihards Vembris - 1.vieta; 

Sonora Rasa - 2.vieta;

Keita Dubrovska, Martins Štāls, Signe Brilte, Kristaps Puzānovs - 3.vieta.

60 m barjerskrējiens:

Sanija Buta - 1.vieta;

Teodors Kantoris - 3.vieta.

100 m skrējiens:

Rolands Jansons - 1.vieta;

Niks Pūce - 3.vieta.

110 m barjerskrējiens:

Rolands Jansons - 1.vieta;

Ronalds Briņķis - 2.vieta;

Kristers Alsbergs - 3.vieta.

200 m skrējiens:

Hevena Lepera, Rolands Jansons - 1.vieta;

Kristaps Puzānovs2.vieta;

Keita Dubrovska, Endijs Anšics, Niks Pūce, Signe Brilte3.vieta.

400 m skrējiens:

Hevena Lepera, Denijs Grieze - 1.vieta.

800 m skrējiens:

Denijs Grieze1.vieta;

Roberts Dātavs - 2.vieta.

Tāllēkšana:

Sanija Buta, Hevena Lepera1.vieta;

Sonora Rasa, Ronalds Briņķis, Rihards Vembris, Artūrs Šuspāns2.vieta;

Kristers Alsbergs, Kristaps Puzānovs - 3.vieta.

Augstlēkšana:

Rihards Vembris, Tīna Vēvere - 3.vieta.

Bumbiņas mešana:

Martins Štāls1.vieta;

Sonora Rasa - 2.vieta.

Trīssolis:

Artūrs Šuspāns, Kristers Alsbergs1.vieta;

Ronalds Briņķis2.vieta.

Pavasara kross 

Hevena Lepera; Denijs Jorens Grieze; Endijs Anšics; Niks Pūce – 1.vieta;

Annija Rupeika – 2.vieta;

Roberts Krauklis; Roberts Dātavs – 3.vieta

Zemgales reģiona sacensības futbolā - 1. vieta

Komandā spēlēja: Kristaps Puzānovs, Kristaps Kārlis Krieviņš, Jēkabs Krists Prančs, Mārtiņš Ozols, Toms Kurtišs, Rihards Ādamsons, Martins Štāls, Kristaps Kārlis Ūzis, Eduards Anšics.

Telpu četrcīņa- 1.-2. vieta

Komandā startēja:

Niklāvs Šuhs1.vieta 8-solī, 2.vieta- 20m skrējienā.

Elza Sleže2.vieta 8-solī.

Felicita Mīļā - 1.vieta 200 m un 250 m skrējienā.

Patrīcija Tropa - 2.vieta 200 m un 250 m skrējienā.

Līva Latve - 3.vieta 8 -solī un pildbumbas mešanā.

Evelīna Miltiņa - 1.vieta 8 -solī, 3.vieta 200 m skrējienā

Alise Behmane - 3.vieta 8-solī

Keita Dubrovska - 1.vieta 200 m skrējienā.

Sanija Hohfelde - 2.vieta pildbumbas mešanā.

Volejbols - meiteņu komandām 1.vietas.

Komandās startēja: Hevena Lepera, Līva Kodoliņa, Samanta Borisova, Loreta Matvejeva,Linda Strihora, Ance Kļaviņa, Ieva Zonenberga,Marta Krecere,Māra Rozenberga, Ludmila Kovaļenko, Elīna Kurtiša, Linda Kurtiša.

Zēnu komandai 2.vieta

Komandā startēja:Ralfs Bauers, Kristaps Glazeikins, Denijs Grieze, Kristens Dārziņš, Roberts Dātavs, Rihards Goldovs, Haralds Slišāns, Sandis Bērziņš, Kristaps Pūce.

Zēnu komandai3.vieta

Komandā startēja: Mārcis Miščenkovs, Krists Frīdenbergs, Rainers Dārziņš, Mārcis Bērziņš.

’’Drošie un veiklie.’’ 2.vieta.

Komandā startēja: Nikola Dilāne, Elīna Kurtiša, Linda Kurtiša, Patrīcija Volkova, Adrija Petrova, Paula Vītola, Eduards Anševics, Martins Štāls, Kristaps Ūzis, Juris Solovjovs, Ralfs Vinbergs, Simons Doveiko, Rihards Vīnakmens.

Tukuma, Jaunpils, Engures novada sacensībās telpu futbolā –  2.vieta.

Komandā startēja - Martins Štāls; Eduards Anševics; Kristaps Kārlis Ūzis; Gustavs Ersts; Verners Černovs; Henriks Gustavs Jurēvics; Mārcis Upīts; Mārcis Bērziņš.

1. semestris

Basketbols 2002./2003. g. dz. 2. vieta.

Komandā startēja -Līva Petrova; Laura Vičmane; Larina Obeide; Annika Pūce; Klinta Roķe; Māra Kroņkalne; Krista Vitauska; Anete Celma.

Tautas bumba:

Meitenēm – 1. vieta. 

Komandā startēja –Lilija Ožeta; Annija Rupeika; Ance Kļaviņa; Veronika Strogonova; Ieva Zonenberga; Elīna Kurtiša; Marta Krecere; Samanta Karpova.

Zēniem – 2. vieta. 

Komandā startēja –Kristaps Puzānovs; Kristaps Krieviņš; Jēkabs Prančs; Mārtiņš Ozols; Endijs Anšics; Martins Štāls; Henrijs Helmanis; Henrijs Birznieks.

Jauno vieglatlētu kauss4.vieta.

Komandā startēja -Rolands Jansons, Artūrs Šuspāns, Ronalds Briņķis, Kristers Alsbergs, Roberts Dātavs.

Rudens vieglatlētika ‘’C’’ un ‘’D ‘’grupām1.vieta.

Individuāli:

1. vietaSonora Rasa– 60 m; Martins Štāls -bumbiņas mešana; Rihards Vembris-60 m un t/l; Sanija Buta-60m/b un t/l; Daniels Mīļais– 300m.

2. vietaSonora Rasa – bumbiņas mešana; Martins Štāls – t/l; Daniels Mīļais– 60 m; Signe Brilte– 60 m.

3. vieta Endijs Anšics– 60 m.

 2. vietarudens krosā.

Individuāli:

1. vietaDenijs Grieze, Felicita Mīļā;

2. vietaRoberts Dātavs, Kristaps Puzānovs;

3. vietaSanija Buta, Haralds Slišāns; Roberts Krauklis.

 1.vieta meiteņu un zēnu komandām četrcīņā ‘’Draudzība’’:

Komandās startēja:

Meitenes – Hevena Lepera, Krista Vitauska, Līva Kodoliņa, Katrīna Zandberga, Sanija Buta, Māra Kroņkalne.

Zēni – Kristaps Glazeikins, Denijs Grieze, Ralfs Bauers, Haralds Slišāns, Roberts Dātavs, Niks Pūce.

 1. vieta – futbolā (2000g. dzim.)

Komandā startēja – Rainers Vahtelis, Kristaps Dembovskis, Toms Štāls, Atis Ozols, Aleksejs Mertens, Rolands Jansons, Krišjānis Baraks, Kristers Melnis, Artjoms Veselkovs.

5. vieta – futbolā (2002./ 2003. g. dzim.) 

Komandā startēja – Haralds Slišāns, Roberts Dātavs, Denijs Grieze, Niks Pūce, Rihards Kondrovs, Kristens Dārziņš, Daniels Mīļais, Reinis Eberliņš, Kristaps Glazeikins.

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko