+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Venta, Salvis, Selva

Zemgales reģiona vācu valodas olimpiāde 8.klasei 26.04.2019.

Eva Blumberga (8.a, sk. R. Remese) – 3.vieta.

Zemgales reģiona angļu valodas olimpiāde Jelgavā, 26.04.2019.

Rinalds Politers (6.b kl., sk. D. Kovaļova);  Beāte Grosa (6.a kl., sk. D. Kovaļova)  - atzinība;

 Nikola Plivna (8.a kl., sk. D. Kovaļova); Mārtiņš Ozols (8.a kl.,sk. D. Kovaļova) - atzinība.

 

Zemgales reģiona mūzikas olimpiādē Tukumā, 22.03.2019.

Loreta Kitija Vičmane  (5.a, sk. S. Apine) – 2.vieta;

Eva Blumberga (8.a, sk. I. Čarbarte) – 3.vieta.

Abas meitenes piedalīsies Valsts mūzikas olimpiādē 3. aprīlī, Rīgā.

 Zemgales novada 18. matemātikas olimpiāde 6. – 9.kl., Jēkabpilī, 11.03.2019.

Keita Dubrovska  (6.b, sk. S. Eglīte) – 2.vieta;

Katrīna Dišlere (6.a, sk. S. Eglīte) – 2.vieta;

Jānis Zukulis  (7.a, sk. A. Apine) – 2.vieta.

Starpnovadu krievu valodas izteiksmīgās runas konkurss 11.12.2018., Saldus

Karīna Radziņa (9.a, sk. S. Votinova) – 1. pakāpe;

Juris Solovjovs (7.b, sk. I. Poļakova) – 1. pakāpe.

Skolas olimpiāžu rezultāti 

Matemātika 5.  - 8. klasei >>>skatīt<<<; Latviešu valoda un literatūra 5. - 9. kl. >>>skatīt<<< 

Ķīmija 9. klasei >>>skatīt<<<;   Sākumskolas skolas olimpiāžu rezultāti >>>skatīt<<<

Angļu valoda 7.  - 8. klasei >>>skatīt<<<; 5. - 6. klasei >>>skatīt<<<

 Tukuma, Engures un Jaunpils novadu olimpiādes un konkursi

Priekšmets, klase 1. vieta 2. vieta 3. vieta Atzinība

Bioloģija 8., 9. klasei, sk. S. Baumane

     Linda Strihora (9.b kl.) Karīna Radziņa (9.a kl.) - 4.v.

Vēsture 9. klasei, sk. A. Miezīte


   Paula Patrīcija Dembovska (9.a kl.) Laura Kristiāna Vičmane (9.a kl.) - 5.v.

Latviešu valoda un literatūra 8., 9. klasei

 
 

Sanija Buta (9.b kl.), sk. V. Jaunkļaviņa 

 Karīna Radziņa (9.a kl.), sk. V. Rozenberga

Rūta Siliņa (9.a kl.) - 4.v, sk. V. Rozenberga .

Eva Blumberga (8.a kl.) - 5.v., sk. V. Jaunkļaviņa   

Ķīmija 9. klasei, sk. D. Putniece

  Paula Patrīcija Dembovska (9.a kl.) Rūta Siliņa (9.a kl.)  

Mājturība un tehnoloģijas meitenēm 5. - 9. klasei, sk. S. Jansone

 Ieva Elizabete Rītiņa (7.a kl.);

  Katrīna Dišlere (6.a kl.)

 Alise Dubrovska (6.b kl.)   Ieva Biseniece (7.a kl.)   
Mūzikas olimpiāde  5. - 9. klasei "Muzicē un saceri"
Loreta Kitija Vičmane (5.a kl.), sk. S. Apine Eva Blumberga (8.a kl.), sk. I. Čarbarte
Lāsma Bērziņa (9.a kl.), sk. S. Apine  
Latviešu valoda 2. klasei    Nora Dobele (2.a kl.), sk. I. Gabaliņa   Mikus Emīls Miščenkovs (2.a kl.), sk. I. Gabaliņa  Terēze Zēla (2.b kl.) - 4.v., sk. L. Mētra - Meijere
Latviešu valoda 3. klasei      

Haralds Apinis (3.a kl.) - 4.v., Adele Zvaigzne - 5.v., sk. I. Lapiņa

Latviešu valoda 4. klasei    Pauls Ūselis (4.a kl.), sk. S. Jansone    Evelīna Mertena (4.b kl.) - 4.v., sk. I. Lapiņa
Matemātika 2. klasei  

Kristers Jēkabsons (2.b kl.), sk. L. Mētra - Meijere

   
Matemātika 3. klasei   Adele Zvaigzne (3.a kl.), sk. L. Ozola Santa Šaripo (3.b kl.), sk. A. Reķe  
Matemātika 4. klasei   Liora Rudakova (4.b kl.), sk. I. Lapiņa  

Marta Siliņa (4.a kl.) - 4.v., sk. S. Jansone

Marta Ancāne (4.b kl.) - 5.v., sk. I. Lapiņa
Pauls Ūselis (4.a kl.) - 5.v., sk. S. Jansone

Matemātika 5. klasei

       Marks Smildziņš (5.a kl.);   Nikolīne Krista Tesļuka (5.b kl.)

 

Matemātika 6. klasei, sk. S. Eglīte

      Katrīna Dišlere (6.a kl.)
  Rinalds Politers (6.b kl.) - 5.v.

Matemātika 7. klasei, sk. A. Apine

   Ieva Elizabete Rītiņa (7.a kl.)

  Jānis Zukulis (7.a kl.) - 4.v., Ieva Biseniece (7.a kl.) - 5.v.
Matemātika 8. klasei
    Eva Blumberga (8.a kl.), sk. A. Apine Nameda Zariņa (8.b kl.) - 5.v., sk. S. Eglīte

Matemātika 9. klasei

 Rūta Siliņa (9.a kl.), sk. R. Liepa - uzaicinājums uz Valsts olimpiādi
    Lauma Anmane (9.b kl.), sk. S. Eglīte
 

Vizuālā māksla, sk. J. Balode


 

 Agne Aleksandra Rītiņa (4.a kl.);

Katrīna Dišlere (6.a kl.)

 Elīna Pūliņa (4.b kl.)- 5.v.;

Alise Dubrovska (6.b kl.)- 4.v.;

Ance Šadauska (7.a kl.)- 4.v.;

Marta Zvagule (8.b kl.)- 5.v.

Linda Strihora (9.b kl.)- 4.v.

Vācu valoda 8. klasei, sk. R. Remese Eva Blumberga (8.a kl.)      
Angļu valoda 8. klasei, sk. D. Kovaļova
     Nikola Plivna (8.a kl.)
 Mārtiņš Ozols (8.a kl.)- 4.v.
Angļu valoda 5. - 6. klasei, sk. D. Kovaļova

  Beāte Grosa (6.a kl.) 

 Rinalds Politers (6.b kl.)   

Ģeogrāfija  7. klasei, sk. S. Baumane

       

Informātika 7. klasei, sk. A. Apine

   Kristers Jānis Logins (7.a kl.)   Ieva Biseniece (7.a kl.)   
1. klases kombinētā olimpiāde  Madara Rasmane (1.a kl.), sk. E. Skavronska, L.Mētra - Meijere
    Sabīne Vavilova (1.a kl.), sk. E. Skavronska, L.Mētra - Meijere
  Gustavs Kenebuks (1.a kl.) - 5.v., sk. I. Mežniece, P.Ivane
Sociālās zinības 8. kl.(komanda) sk. A. Treidis      

 Mārtiņš Ozols;

Eva Blumberga;

Annija Rupeika - 4.v.

Sociālās zinības 6. kl.(komanda) sk. A. Treidis  

Kate Skavronska;

Reina Rasmane;

Lizete Čivčiša

     

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko