+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Venta, Salvis, Selva

Priekšmets  1. vieta   2. vieta 3. vieta  Atzinība
 Bioloģija 9. klasei       Nora Brakmane (9.b kl.)
 Vēsture 9. klasei      Melisa Votinova (9.a kl.) Kristers Melnis (9.a kl.)
 Latviešu valoda un literatūra 9. klasei      Amanda Dumbre (9.a kl.)  
Mūzika

Melisa Votinova (9.a kl.)

Laura Vičmane (6.a kl.)

     
Matemātika 9. klasei    

Melisa Votinova (9.a kl.)

Kristers Melnis (9.a kl.)

 
Fizika 9. klasei       Kristers Melnis (9.a kl.)
Ķīmija  9.klasei  Kristers Melnis (9.a kl.)     Melisa Votinova (9.a kl.)

Matemātika

5. – 8. klasei

  Viktorija Solovjova (8.b kl.)  

Jēkabs Krists Prančs (5.a kl.)

Adrians Dāvids (7.a kl.)

Teodors Kantoris (5.a kl.)

Sanija Buta (6.b kl.)

Angļu valoda  9. klasei   Melisa Votinova (9.a kl.)    
Vācu valoda 8. klasei   Viktorija Solovjova (8.b kl.)    
Matemātika 3.klasei   Rinalds Politers (3.b kl.)    
Matemātika 4. klasei Ieva Elizabete Rītiņa (4. a kl.)

Ieva Biseniece (4.a kl.)

Jānis Zukulis (4.a kl.)

Latviešu valoda

3. klasei

Samanta Mikuliča (3.b kl.) Katrīna Dišlere (3.a kl.) Alise Dubrovska (3.b kl.)

Latviešu valoda 

4. klasei

Jānis Zukulis (4. a kl.) Ieva Elizabete Rītiņa (4.a kl.) Amanda Kempele  (4.a kl.)

Kombinētā  olimpiāde

1. klasei

Pauls Ūselis (1.a kl.) Niklāvs Šuhs (1.a kl.) Liora Rudakova (1.b kl.)

Kombinētā  olimpiāde

2. klasei

      Felicita Mīļā (2.a kl.)
Vizuālās mākslas olimpiāde   Liena Lizete Freidenberga (3.b kl.)

Linda Strihora (6.b kl.)

Katrīna Dišlere (3.a kl.)

Helēna Kodoliņa (4.a kl.)

Līga Latve (2.b kl.)

Alise Upesleja (6. a kl.)

Bioloģija 8.klasei   Enno Martins Andersons (8.a kl.)
Ģeogrāfija 7.klasei   Laura Elīna Šulca (7.b kl.)
Informātika 7.klasei Diāna Maija Baumane (7.b kl.) Ričards Zdanovskis (7.a kl.)

Sākumskolas pētniecisko

 darbu skate

Kristers Jānis Logins (4.a kl.) Dāvids Penders (4.b kl.)
Sociālās zinības 8.klasei (komandas)

Dārta Valdovska,

Viktorija Solovjova,

Dāniels Gabrusenoks (8.b kl.)

Nikola Māra Geste,

 Simona Helmane,

Megija Vitjuka (8.b kl.)

Mājturības un tehnoloģijas

 meitenēm – radošo darbu izstāde

 

Karīna Radziņa (6.a kl.)

Loreta Lana Matvejeva (6.b kl.)

Diāna Maija Baumane (7.b kl.)

Mājturības un tehnoloģijas

 meitenēm

  Dārta Valdovska (8.b kl.) Diāna Maija Baumane (7.b kl.)
Fizika 8. – 9. klasēm (individuāli)     Kristers Melnis (9.a kl.)   
Glītrakstīšanas konkurss 1.-4.kl.

Mārcis Upītis (2.a kl.)

Paula Vitauska (2.a kl.)

Rēzija Kravčuka (4.a kl.)

Ieva Biseniece (4.a kl.)

Katrīna Ivanova (1.a kl.)

Agne Aleksandra Rītiņa (1.a kl.)

Ieva Kalniņa (2.bkl.)

Anna Marija Brandava (4.a kl.)

Amanda Kempele (4.a kl.)

Evelīna Mertena (1.a kl.)

Patrīcija Tropa (2.a kl.)

Alise Dubrovska (3.b kl.)

 

 

Angļu valodas konkurss

 5. – 6. klasei (komanda)

   

Mārtiņš Ozols, Krists Daniels Frīdenbergs (5.a)

Alise Upesleja (6.a kl.)

 

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko