+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Mare, Ģedimins, Māra, Marita, Mārīte

bimPar labu tradīciju mūsu skolā ir kļuvuši dažādi labdarības koncerti. Vairums no tiem notiek Ziemassvētku laikā, bet ne tikai. Cieša sadarbība mums ir izveidojusies ar Tukuma Invalīdu dienas centru ,,Saime”, jo cenšamies viņiem sarūpēt dažādus tekstilmateriālus rokdarbu veikšanai. Šogad 21. februārī popgrupa ,,Bimini” tika aicināta iepriecināt ,,Saimes” iemītniekus ar jubilejas koncertu. Ansambļa ,,Bimini “ jaunākā grupa sagādāja emocionālus brīžus, dziedot dziesmas un runājot dzeju. Ar savām dziesmām meitenes ne tikai ienesa pavasari ,,Saimes” telpās, bet arī iesildīja un aizkustināja klausītāju sirdis.

Direktores vietniece audzināšanas darbā  – Pārsla Ivane

20190215 5415. februārī skolā notika Valentīna dienai veltīts pasākums 5.-9. klasēm Popiela ,,Mīlestības dziesma”. Tas deva iespēju skolēniem radoši un atraktīvi izpausties mūzikā, dejā kā arī aktiermākslā. Skolēni šim pasākumam gatavojās ar lielu aizrautību, un rezultātā priekšnesumi pārsteidza ar savu izdomu un augsto kvalitāti. Kompetenta žūrija augstu novērtēja visus priekšnesumus, norādot uz atsevišķiem negaidītiem pārsteigumiem. Īpašās balvas izpelnījās 8.a (attēlā) un 9.b klase. Pēc Popielas sekoja disenīte, kuru visatsaucīgāk apmeklēja 5. un 6. klašu skolēni. >>>attēli<<<

Direktores vietniece audzināšanas darbā  – Pārsla Ivane

dari radi 23 01 192019.gada 23. janvārī mūsu skolas 4. klašu komanda (Paula Krastiņa, Rāhele Straume, Pauls Ūselis, Niklāvs Šuhs) piedalījās Tukuma, Engures, Jaunpils novadu 2. - 4. klašu atklātajā konkursā ,,Dari- radi!”. Konkursa mērķis bija dot iespēju dalībniekiem apliecināt savas spējas, zināšanas un prasmes vizuālās mākslas un kultūras vēstures jomās. Lai sagatavotos konkursam, dalībniekiem bija jāiepazīst mūsu novada mākslinieku Ilzes un Alberta Pauliņu biogrāfija un daiļrade. Komandas veiksmes atslēga bija labās zināšanas, erudīcija un prasme strādāt komandā. Pateicoties tai, mūsu skolas komanda ieguva godpilno 1. vietu 14 komandu konkurencē. Apsveicam!

Paldies skolotājām Jolantai Balodei, Ingai Lapiņai un Sandrai Jansonei, kas sagatavoja skolēnus konkursam!

Direktores vietniece audzināšanas darbā  – Pārsla Ivane

48364253 796447944033299 2515885700470013952 oLabdarības biedrība ''Palīdzēsim viens otram'' organizēja projektu ''Ziemassvētku cerību stars'', kur aicināja piedalīties bērnus, skolas, ģimenes un organizācijas sarūpēt dāvaniņas vientuļajiem pensionāriem. Šis laiks līdz Ziemassvētkiem ir piepildīts ar gaišām domām, cerībām un sapņiem. 2018.gada 14.decembrī bijām apciemot ''Raudas pansionātu'' , Rauda, Smārdes pag., Engures novads. Dāvanas saņēma vairāk kā 300 šī pansionāta iemītnieki. Kopā tika sarūpētas ap 500 dāvanām. >>>attēli<<<

Dāvanas sarūpēja - Tukuma 2.pamatskolas 7.a un 1.a klašu skolēni un pedagogi (Evita Skavronska, Dace Perševica), Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolēni un pedagogi, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1.pamatskolas skolēni un pedagogi,

Lasīt tālāk ...

9Šā gada 10. decembrī tirdzniecības centrā "Tukuma Rimi" norisinājās skolēnu Ziemassvētku tirdziņš. >>>attēli<<< Skolēnu ražojumu gadatirgū ar savu radīto produkciju apmeklētājus priecēja arī mūsu skolas 9.a klases komanda un projekta „Līderis” meitenes. Mūsu skolēni ar lielu prieku un gandarījumu dalījās ar saviem darinājumiem – Ziemassvētku svečturiem, koka ķeblīšiem un Ziemassvētku konfekšu eglītēm. Guvām labas emocijas, pieredzi tirgošanā un piedalīšanās pieredzi tirdziņā. >>>www.ntz.lv<<<

9.a klases audzinātāja Sigita Roena Immermane

rad darbu krLatvijas Valsts simtgadē Latviešu valodas aģentūra izdevusi skolēnu radošo darbu krājumu „Kas manu tautu dara stipru”, kurā apkopoti ikgadējā konkursa labākie domraksti, esejas, stāsti un zīmējumi. Konkursā piedalījās gandrīz 900 skolēnu no skolām Latvijā un latviešu skolām pasaulē, krājumā apkopoti 242 skolēnu darbu fragmenti. Krājumā iekļauts arī mūsu skolas 9. a klases skolnieka Riharda Reķa domraksts (>>>skatīt<<<), tāpēc Rihards un viņa latviešu valodas skolotāja Vineta Rozenberga šomēnes šo krājumu saņēma kā dāvinājumu. Tas bija patīkams pārsteigums, jo par pagājušajā mācību gadā rakstīto un sūtīto domrakstu jau bija piemirsies.

lasValodu nedēļas laikā, 27. novembrī, mūsu skolā notika Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība, kurā piedalījās 5., 6. klašu pārstāvji: Madara Diāna Salmane (5. b), Ieva Kalniņa (5. b), Nikolīne Krista Tesļuka (5. b), Katrīna Dišlere (6. a), Beāte Grosa (6. a), Alise Dubrovska (6. b), Rinalds Politers (6. b). Žūrija bija vienisprātis, ka Alise Dubrovska ar savu izteiksmīgo lasījumu un veiksmīgo grāmatas fragmenta izvēli ir pelnījusi būt uzvarētājas godā. Tā kā trīs meitenes – Madara Diāna Salmane, Katrīna Dišlere, Nikolīne Krista Tesļuka – lasīja vienlīdz izteiksmīgi, vērtētājiem, lai nonāktu pie vienota slēdziena, nācās krietnu laiciņu izsvērt visus dalībnieku plusus. Galu galā žūrija otru ceļazīmi uz reģiona finālu deva Nikolīnei Kristai Tesļukai, novērtējot viņas emocionalitāti un aizrautību.

Lasīt tālāk ...

Līdz ar La2018 11 12 7tvijas 100. gadadienas svinībām 18. novembrī noslēdzās patriotisma nedēļa skolā. Skolēni un skolotāji ļoti nopietni gatavojās šim notikumam un ieguldīja lielu darbu, lai svētku pasākumi izdotos.

Vizuālās mākslas stundās skolēni veidoja zīmējumus par tēmu ,,Latvija- zeme visskaistākā”, iekļaujot tajos gan dabas ainavas, gan Latvijas vēsturi, simbolus, gan sev nozīmīgas lietas, kas saistītas ar Latvijas vārdu. Skolēnu zīmējumi piedalījās izstādē ,kā arī tika iekļauti prezentācijā un izmantoti svētku koncertā.

Lasīt tālāk ...

92018.gada 21. septembrī 9.a un 9.b klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Ziemassvētku kauju muzeju un Jāņa Čakstes dzimtas mājām ,,Aučiem”. Muzejā mūs sagaidīja ar interesantu stāstījumu par Ziemassvētku kaujām, pārbaudījumiem un ugunskuru. >>>attēli<<<

Latvijas valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas ,,Aučus” noteikti iesakām apmeklēt, jo jaunā muzeja ēka ir ļoti skaista – ar modernām aplikācijām, daudzveidīgu informāciju dažādās valodās.

Mājās atgriezāmies noguruši, bet priecīgi!

9. b klases audzinātāja Ināra Poļakova

gudrsŠī gada 20. septembrī, divpadsmit 6.b klases skolēni un audzinātāja Diāna Kovaļova devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas televīzijas veidotajā erudīcijas spēlē “Gudrs vēl gudrāks”. Iespēju piedalīties spēlē, izcīnīja Tukuma 2.pamatskolas 6.b klases skolnieks Emīls Lisovs. Klases biedri bija sagatavojuši plakātus ar dažādiem uzmundrinošiem saukļiem un visu filmēšanas laiku aktīvi atbalstīja Emīlu.

Emīls veiksmīgi pārvarēja trīs spēles kārtas un pārliecinoši iekļuva finālā, kurā ar vairāku punktu pārsvaru pārspēja savu pretinieku un kļuva par trešā pusfināla uzvarētāju.

6.klašu “Gudrs vēl gudrāks” fināla raidījums tiks demonstrēts 26. oktobrī plkst.19.05 kanālā LTV 1.

6.b klases audzinātāja Diāna Kovaļova

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko