+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Antis, Antons

48364253 796447944033299 2515885700470013952 oLabdarības biedrība ''Palīdzēsim viens otram'' organizēja projektu ''Ziemassvētku cerību stars'', kur aicināja piedalīties bērnus, skolas, ģimenes un organizācijas sarūpēt dāvaniņas vientuļajiem pensionāriem. Šis laiks līdz Ziemassvētkiem ir piepildīts ar gaišām domām, cerībām un sapņiem. 2018.gada 14.decembrī bijām apciemot ''Raudas pansionātu'' , Rauda, Smārdes pag., Engures novads. Dāvanas saņēma vairāk kā 300 šī pansionāta iemītnieki. Kopā tika sarūpētas ap 500 dāvanām. >>>attēli<<<

Dāvanas sarūpēja - Tukuma 2.pamatskolas 7.a un 1.a klašu skolēni un pedagogi (Evita Skavronska, Dace Perševica), Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolēni un pedagogi, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1.pamatskolas skolēni un pedagogi,

Lasīt tālāk ...

9Šā gada 10. decembrī tirdzniecības centrā "Tukuma Rimi" norisinājās skolēnu Ziemassvētku tirdziņš. >>>attēli<<< Skolēnu ražojumu gadatirgū ar savu radīto produkciju apmeklētājus priecēja arī mūsu skolas 9.a klases komanda un projekta „Līderis” meitenes. Mūsu skolēni ar lielu prieku un gandarījumu dalījās ar saviem darinājumiem – Ziemassvētku svečturiem, koka ķeblīšiem un Ziemassvētku konfekšu eglītēm. Guvām labas emocijas, pieredzi tirgošanā un piedalīšanās pieredzi tirdziņā. >>>www.ntz.lv<<<

9.a klases audzinātāja Sigita Roena Immermane

rad darbu krLatvijas Valsts simtgadē Latviešu valodas aģentūra izdevusi skolēnu radošo darbu krājumu „Kas manu tautu dara stipru”, kurā apkopoti ikgadējā konkursa labākie domraksti, esejas, stāsti un zīmējumi. Konkursā piedalījās gandrīz 900 skolēnu no skolām Latvijā un latviešu skolām pasaulē, krājumā apkopoti 242 skolēnu darbu fragmenti. Krājumā iekļauts arī mūsu skolas 9. a klases skolnieka Riharda Reķa domraksts (>>>skatīt<<<), tāpēc Rihards un viņa latviešu valodas skolotāja Vineta Rozenberga šomēnes šo krājumu saņēma kā dāvinājumu. Tas bija patīkams pārsteigums, jo par pagājušajā mācību gadā rakstīto un sūtīto domrakstu jau bija piemirsies.

lasValodu nedēļas laikā, 27. novembrī, mūsu skolā notika Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība, kurā piedalījās 5., 6. klašu pārstāvji: Madara Diāna Salmane (5. b), Ieva Kalniņa (5. b), Nikolīne Krista Tesļuka (5. b), Katrīna Dišlere (6. a), Beāte Grosa (6. a), Alise Dubrovska (6. b), Rinalds Politers (6. b). Žūrija bija vienisprātis, ka Alise Dubrovska ar savu izteiksmīgo lasījumu un veiksmīgo grāmatas fragmenta izvēli ir pelnījusi būt uzvarētājas godā. Tā kā trīs meitenes – Madara Diāna Salmane, Katrīna Dišlere, Nikolīne Krista Tesļuka – lasīja vienlīdz izteiksmīgi, vērtētājiem, lai nonāktu pie vienota slēdziena, nācās krietnu laiciņu izsvērt visus dalībnieku plusus. Galu galā žūrija otru ceļazīmi uz reģiona finālu deva Nikolīnei Kristai Tesļukai, novērtējot viņas emocionalitāti un aizrautību.

Lasīt tālāk ...

Līdz ar La2018 11 12 7tvijas 100. gadadienas svinībām 18. novembrī noslēdzās patriotisma nedēļa skolā. Skolēni un skolotāji ļoti nopietni gatavojās šim notikumam un ieguldīja lielu darbu, lai svētku pasākumi izdotos.

Vizuālās mākslas stundās skolēni veidoja zīmējumus par tēmu ,,Latvija- zeme visskaistākā”, iekļaujot tajos gan dabas ainavas, gan Latvijas vēsturi, simbolus, gan sev nozīmīgas lietas, kas saistītas ar Latvijas vārdu. Skolēnu zīmējumi piedalījās izstādē ,kā arī tika iekļauti prezentācijā un izmantoti svētku koncertā.

Lasīt tālāk ...

92018.gada 21. septembrī 9.a un 9.b klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Ziemassvētku kauju muzeju un Jāņa Čakstes dzimtas mājām ,,Aučiem”. Muzejā mūs sagaidīja ar interesantu stāstījumu par Ziemassvētku kaujām, pārbaudījumiem un ugunskuru. >>>attēli<<<

Latvijas valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas ,,Aučus” noteikti iesakām apmeklēt, jo jaunā muzeja ēka ir ļoti skaista – ar modernām aplikācijām, daudzveidīgu informāciju dažādās valodās.

Mājās atgriezāmies noguruši, bet priecīgi!

9. b klases audzinātāja Ināra Poļakova

gudrsŠī gada 20. septembrī, divpadsmit 6.b klases skolēni un audzinātāja Diāna Kovaļova devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas televīzijas veidotajā erudīcijas spēlē “Gudrs vēl gudrāks”. Iespēju piedalīties spēlē, izcīnīja Tukuma 2.pamatskolas 6.b klases skolnieks Emīls Lisovs. Klases biedri bija sagatavojuši plakātus ar dažādiem uzmundrinošiem saukļiem un visu filmēšanas laiku aktīvi atbalstīja Emīlu.

Emīls veiksmīgi pārvarēja trīs spēles kārtas un pārliecinoši iekļuva finālā, kurā ar vairāku punktu pārsvaru pārspēja savu pretinieku un kļuva par trešā pusfināla uzvarētāju.

6.klašu “Gudrs vēl gudrāks” fināla raidījums tiks demonstrēts 26. oktobrī plkst.19.05 kanālā LTV 1.

6.b klases audzinātāja Diāna Kovaļova

WhatsApp Image 2018 10 05 at 15.01.287.oktobrī visā Latvijā atzīmēja Skolotāju dienu. Taču tā pa īstam šos svētkus mūsu skolas skolotāji izbaudīja piektdien 5. oktobrī, kad visas rūpes un pienākumus uzņēmās veikt 9.a un 9.b klases skolēni. Šajā dienā viņi kļuva par skolotājiem un vadīja stundas visās klasēs, koordinēja skolas ikdienas darbu un rūpējās par to, lai skolotāji  pilnībā izbaudītu šo svētku dienu.

5.oktobrī skolā valdīja īpaša gaisotne. Rotājumi skolotāju istabā un gaiteņos radīja  romantisku, rudenīgu noskaņu. To papildināja mūzikas skaņas vestibilā un uzmanības apliecinājumi skolotājiem. Īpaši mīļas bija skolēnu sarūpētās dāvaniņas, kuras nevarēja  neiesildīt  skolotāju sirdis.

Lasīt tālāk ...

IMG 20181008 WA0003DINO ZOO pasludināja oktobri par Dzīvnieku aizsardzības mēnesi. Tā ietvaros tika organizēts zīmējumu konkurss “Kā es varu palīdzēt savam mājdzīvniekam.” Mēs - 1.A klase -  piedalījāmies zīmējumu konkursā  kā klase. Individuāli piedalījās Kate Skavronska (6.a klase). Visi Latvijas dzīvniekmīļi sestdien bija mīļi gaidīti grandiozajā Dzīvnieku aizsardzības dienas pasākumā DINO ZOO PASAULĒ, Krasta ielā 52.

Mūsu klase ieguva galveno balvu – bezmaksas ceļazīmi ekskursijai visai klasei  uz Dino Zoo Pasauli.
Pasākuma programma bija interesanta gan lielajiem, gan mazajiem. Varēja iepazīties ar ķepaiņiem no Dzīvnieku patversmes "Labās mājas" Juglā un dzīvnieku patversmes "Ulubele", uzzināt ko vairāk par dzīvnieku adopciju un brīvprātīgo darbu, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās.

Lasīt tālāk ...

Attēlu rezultāti vaicājumam “dzejas dienas 2018”Šoreiz Dzejas dienas nebija veltītas kādam noteiktam dzejniekam, bet bija iespēja paklejot pa diviem gadsimtiem un ielūkoties dažādu dzejnieku dzejā, uzskatos par dzeju un attiecībās ar savu laiku un varu. Pasākuma nosaukums “Man ir puķe, vai tev ir deguns?” aicināja lasītājus vingrināties sasmaržot dzejas vārdu.

>>>skatīt attēlus<<<

Tiem, kas klasē izlozētā autora kādu no dzejoļiem bija noskaitījuši tā, lai būtu vērts paklausīties arī citu klašu skolēniem, vajadzēja piemeklēt savam dzejolim atbilstošu fona melodiju. Skanēja Jāņa Poruka, Viļa Plūdoņa, Aleksandra Čaka, Austras Skujiņas, Ārijas Elksnes, Vizmas Belševicas, Knuta Skujenieka, Māra Melgalva,

Lasīt tālāk ...

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko