+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Aicinām uz Tukuma Raiņa ģimnāzijas virtuālo atvērto durvju dienu:

Laiks: 2021. gada 11. jūnijā plkst. 12:00;

Tikšanās saite;

Tikšanās ID: 568 803 6158;

Parole: 236628

Darba kārtībā:

  • mācību un audzināšanas procesa nodrošināšana nākamajā mācību gadā;
  • atbildes uz jautājumiem.

Ja vēlaties iepazīt skolu, nāciet darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 16:00. Piesakieties pie dežuranta, ievērojiet epidemioloģiskos noteikumus! Uz tikšanos!

Tukuma Raiņa ģimnāzijas
 un Tukuma 2. pamatskolas administrācijas

Cik daudz gaismas uz ceļa,
Pa kuru mums jāiet...
Iesim
Saņemt un starot
Un dot.
/O.Vācietis/

Tukuma 2. pamatskolas 9. klašu izlaidumi notiks 2021. gada 11. jūnijā:

plkst. 13.00 - 9.b klasei;

plkst. 16.00 - 9.a klasei.

Labdien, kolēģi, skolēnu vecāki un skolēni!

Ir aizvadīts izaicinājumiem piepildīts mācību gads. Pateicoties savstarpējai sapratnei, ir izdevies labi tikt pāri tām grūtībām, kuras radīja pandēmija un izglītībai neierastie apstākļi.

Paldies, skolotāji, par drosmi izkāpt no savas komforta zonas, par pacietību nemitīgi uzlabot savas digitālās prasmes, lai varētu tās pēc iespējas kvalitatīvāk pielietot ikdienas darbā!

Paldies, vecāki, par izturību, apgūstot pedagoģiskā darba pieredzi, par atbalstu un labajiem vārdiem skolotājiem – tie mūs vienmēr uzmundrina, iepriecina un sniedz jaunu enerģiju!

Skolēni, man ir liels prieks, ka esat kļuvuši vēl patstāvīgāki, vēl mērķtiecīgāki un vēl prasmīgāki savas darba dienas plānošanā un organizēšanā! Jūs esat mācījušies godprātīgi un ar lielu atbildības sajūtu. Paldies par paveikto!

Baudīsim saulaino vasaru, aktīvi darbojoties, bet būsim atbildīgi!

Tukuma 2. pamatskolas direktore Dzintra Rībena

20. maijā  plkst. 18.00  7.-9.klašu vecāki tiek aicināti uz tiešsaistes pasākumu "Zoom" platformā 

"Vecāku atbalsts bērnam veiksmīgas karjeras veidošanā"

Lektore DR. PAED. Inta Lemešonoka

5.maijā akcijas "Atpakaļ uz skolu" laikā mūsu skolā viesojās Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja Latvijā Zane Petre. Viņa skolēniem pastāstīja par savu darba pieredzi un kā nonāca līdz šim amatam – Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja Latvijā, kādi ir šī darba galvenie uzdevumi. Tāpat Zane iepazīstināja skolēnus, kādas ir viņu iespējas līdzdarboties Eiropas Savienībā un kā Eiropa virzās uz pasaules klimata situācijas uzlabošanu.

Ierakstu par vizīti var apskatīt Zanes Petres Facebook profilā: https://www.facebook.com/ZanePetreEKP un arī ES mājas Facebook profilā ir ieraksts par vizīti: https://www.facebook.com/esmajalv

Paldies ES mājas komandai un Zanei Petrei par iespēju mūsu skolai piedalīties šādā akcijā!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Anda Dobele.

No 1.- 9. maijam Latvijā svinam Demokrātijas nedēļu, kas noslēdzas Eiropas dienā - 9. maijā.

Par vienu no Eiropas dienas tradīcijām ir kļuvis tiešsaistes tests "Eiropas eksāmens" (EE).

2020.gadā "Eiropas eksāmenā" piedalījās jau vairāk nekā 30 000 dalībnieku no visas Latvijas. Arī mūsu skola, kā katru gadu, ir reģistrējusies šim eksāmenam un 1.-3.klašu audzinātājas ir saņēmušas pieejas kodu dalībai sākumsskolas skolēniem.

Tāpēc aicinām piedalīties ikvienu mūsu skolas skolēnu, skolēnu vecākus, vecvecākus - sākot no 1. klases līdz sirmam vecumam “Eiropas eksāmenā” 7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv 

Lasīt tālāk ...

,,Klusi rokas uzliekam brīvās Latvijas karogam -

Topi, audzi , brīvā Latve, brīvu tautu kopībā!

Tavi bijām, tavi esam, tavi būsim mūžībā!”

Šos viedos vārdus pirms daudziem gadiem teicis mūsu tautas dzejnieks Rainis, un ar tiem 2018. gada XXVI Vispārējos Latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos Mežaparka estrādē izskanēja Jāņa Lūsēna ,,Karoga dziesma”. Tie, kuri piedzīvoja šo neaizmirstamo mirkli atrodoties dziedātāju rindās vai stap skatītājiem, noteikti atcerēsies vieglās trīsas, kuras pārņēma brīdī, kad, skanot dziesmai, pāri koristu galvām lēni, nesteidzīgi slīdēja pāri milzīgs sarkanbaltsarkans karogs, kā noglāstot, kā dodot svētību... Pēc tam karogu saudzīgi rokās pārņēma Latvijas armijas karavīri un pacēla to augstu mastā.  Pēc brīža karogs jau lepni plīvoja pāri visai Mežaparka estrādei,  kā sveicot svētku dalībniekus, kā apliecinot visai pasaulei, ka esam maza, bet brīva un stipra tauta!

Lasīt tālāk ...

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko