+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Lai bērnu pieteiktu skolā, vecāks vai likumiskais pārstāvis iesniedz skolas direktorei adresētu iesniegumu. Abu programmu iesniegumi atrodami skolas mājas lapā www.t2psk.lv sadaļā Skolas dokumentācija.

Iesniegumu no 2021. gada 10. marta  pl. 8.00 varēs iesniegt:

  • klātienē, ierodoties skolā un uzrādot vecāka un bērna identitāti apliecinošus dokumentus,
  • elektroniski iesniegums iesūtāms uz skolas oficiālo elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  Iesniegumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu  ne agrāk kā 2021. gada 10.martā  plkst. 8.00, kam pievienotas vecāka un bērna identitāti apliecinošu dokumentu kopijas.

 Elektroniski iesniegti iesniegumi, kas skolai tiks iesūtīti pirms 2021. gada 10.marta plkst. 8.00, netiks reģistrēti.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, Tukuma 2. pamatskola aicina vecākus izmantot iespēju iesniegumus bērnu uzņemšanai skolas 1.klasēs iesniegt elektroniski.

Direktore Dz. Rībena

Šogad Tukuma, Engures, Jaunpils novadu Skatuves runas konkurss pirmo reizi notika attālināti. Apstākļi bija ļoti saspringti, jo skolēniem bija pagarinātas ziemas brīvdienas, un  ļoti īsā laikā bija jāsagatavojas konkursam.  Laikā no 20. janvāra līdz 5. februārim dalībniekiem bija patstāvīgi jāiemācās no galvas viens dzejas un viens prozas darbs. Skolotājiem bija attālināti jāsniedz konsultācijas, darbs jāieraksta videoformātā un jāaizsūta žūrijai. Mūsu skolas  konkursa dalībnieki startēja ļoti veiksmīgi.

Lasīt tālāk ...

Konkursa mērķis bija dot iespēju tā dalībniekiem apliecināt savas spējas vizuālās mākslas un kultūras vēstures jomās, kā arī latviešu valodā, matemātikā, datorzinībās. Konkurss norisinājās 2 kārtās, laikā no 25. janvāra līdz 8. februārim.

No mūsu skolas konkursam pieteicās 4.a klases meiteņu komanda: Nora Dobele, Sonora Bedrīte un Angelika Freimane. Konkursa uzdevumi bija ļoti interesanti, bet arī sarežģīti.   Katra dalībniece, strādājot attālināti, veica savus uzdevumus, bet rezultāts summējās no kopā padarītā darba.

Vērojot mākslinieka Leo Svempa gleznu "Vasarnīca", meitenēm bija jāiejūtas attēlotajā vidē, jāraksta domraksts, jāglezno.

Konkursa rezultātā komanda ieguva godpilno 3. vietu. Lepojamies ar mūsu meiteņu un viņu skolotāju veikumu!

Šis laiks mums visiem ir ļoti saspringts. Skolēniem jākļūst patstāvīgākiem, jāiemācās veiksmīgāk saplānot savu darba dienu, uzņemties lielāku atbildību par mācību darba rezultātiem.

Skolēniem lielu dienas daļu nākas pavadīt savā istabā pie datora, bet  saskarsme ar skolotājiem un klases biedriem notiek tikai caur ekrānu. Tas ir gana interesanti, tomēr nevar aizstāt tikšanos ar cilvēkiem klātienē. Šie ierobežojumi rada zināmu spriedzi kā skolēnos, tā arī  viņu vecākos.

Lai to mazinātu, visiem mūsu skolas skolēniem tika dota iespēja 11. februārī izslēgt savas mobilās ierīces un doties dabā baudīt ziemas priekus, stiprināt savu veselību un uzkrāt pozitīvas emocijas.

Par to, ka diena bija izdevusies, liecina skolēnu iesūtītie foto uzņēmumi un video ieraksti >>>skatīt<<<. Aicinām katru dienu veltīt fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Pārsla Ivane.

uzdevumi round 400x400pxFebruāris un marts jau ierasts ir 3. un 6. klases valsts diagnosticējošo darbu mēneši. Tuvojoties pārbaudījumu datumiem, vecākiem bieži vien rodas jautājums - kas vispār ir diagnosticējošie darbi, kam tie domāti un kā tie ietekmē bērna mācību rezultātus. Portāls Uzdevumi.lv piedāvā informatīvu rakstu par diagnosticējošajiem darbiem un ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv.

10. februārī notika Tukuma 2. pamatskolas sociālo zinību konkurss 6. klasēm un sociālo zinību olimpiāde 8. klasēm. Skolas konkurss un olimpiāde bija tikai neliela daļa no gatavošanās novada sociālo zinību 6. klases  konkursam un 8. klases olimpiādei. Lielais gatavošanās darbs vēl tikai priekšā.

Uzvarētāji 8.klasē:

Fiona Laine Alkšbirze 8.a - 1. vieta;

Katrīna Dišlere 8.a - 2. vieta;

Lizete Čivčiša 8. a - 3. vieta.

Lasīt tālāk ...

Šogad Tukuma, Engures un Jaunpils novadu 8.- 12.klašu skolēniem februāris ir izsludināts par  karjeras iespēju mēnesi

“Pieslēdzies savai karjerai!”,

kura laikā katru nedēļu skolēnam jāreģistrējas vismaz vienam karjeras izglītības pasākumam pēc izvēles.

Pirmās nedēļas plānu skatīt pielikumā.

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu latviešu valodas un literatūras Valsts 47. olimpiādes novadu posmā 8. - 9. klasēm:

9. klašu grupā

Ievai Elizabetei Rītiņai (9.a kl.) - 1. vieta un uzaicinājums piedalīties latviešu valodas un literatūras Valsts 47.olimpiādes 3. posmā;

Annai Marijai Brandavai (9.a kl.) atzinība.

8. klašu grupā

                                                                               Katrīna Dišlere (8.a kl.) - 1. vieta;

                                                                              Samanta Mikuļiča (8.b kl.) - atzinība.

                                                                             Paldies skolotājai Ingai Pogai!

 

No 25. janvāra līdz 5. februārim 1. - 4. klašu skolēniem mācības uz laiku  notiks attālināti.

Aktuāla informācija 1. - 4. klašu skolēnu vecākiem sakarā ar attālināto mācību procesu lasāma šeit

Skola 2030 mājas lapā ievietotie ieteikumi vecākiem šeit

5.- 9. klašu skolēni mācības turpina attālināti.

!!! Individuālā instrumenta spēle un skolotāju konsultācijas visiem notiek attālināti.

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko