+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Lai rūpētos par mūsu Latvijas tīrību, jau 14. gadu pēc kārtas visā valstī norisināsies Lielā talka.

Šogad tās vadmotīvs būs ,,Par zaļu Latviju - katrs atsevišķi, bet visi kopā!”

 Aicinām ikvienu ģimeni 23. aprīlī atlikt malā datorus, telefonus un doties sakopt savu tuvāko vai tālāko apkārtni!

Visi kopā vienosimies par kopīgu mērķi - tīru un zaļu Latviju!

Ej projām, Liela diena,

Ar raibām oliņām!

Nāc atkal citu gadu,

Tad mēs tevi gaidīsim!

Lielā diena aizvadīta gan ar siltu sauli, gan ar vēju  kādu sniega vērpeti. Taču tas nav mazinājis ikviena prieku par pavasara tuvošanos. Mūžsenās senču tradīcijas krāsot olas, šūpoties gaidīt Lieldienu brīnumu saglabājušās ikvienā ģimenē. Bet visjaukāk ir brīnumu radīt pašiem, rotājot māju, krāsojot olas, klājot svētku galdu savai ģimenei. Cik labi svētki izdosies, tas atkarīgs tikai no pašiem! Pēc skolēnu iesūtītajiem video un fotogrāfijām var teikt, ka Lieldienas ir nosvinētas godam!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Pārsla Ivane

Ārkārtējās situācijas dēļ šajā mācību gadā tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolēni kārtos valsts pārbaudījumus.Vairāk informācija

Lai izglītojamajiem būtu iespēja pārbaudīt savas zināšanas un pamatprasmes un pēc rezultātu iegūšanas tās pilnveidot, lai turpinātu izglītību vidējās izglītības posmā, paredzēts, ka 9. klases izglītojamajiem aprīlī jāveic divi obligātie diagnosticējošie darbi matemātikā un latviešu valodā latviešu mācību valodas izglītības programmās. Tiek piedāvāti arī izvēles VDD – svešvalodās, Latvijas vēsturē un dabaszinībās. >>>lasīt<<<

Mūsu skolā 9.klašu skolēni kārtos valsts diagnosticējošos darbus sekojošos mācību priekšmetos:

  • 13.aprīlī – svešvalodā;
  • 27.aprīlī – latviešu valodā;
  • 29.aprīlī – matemātikā.

26. februārī notika 71. matemātikas tiešsaistes olimpiādes 2.(novadu) kārta 5. - 8. klases izglītojamajiem, kurā mūsu skolas skolēni guva labus rezultātus:

Pauls Ūselis (6.a kl.) - 2. vieta;

Agne Aleksandra Rītiņa (6.a kl.) - 3. vieta;

Adele Zvaigzne (5.a kl.) - 3. vieta.

Paldies skolotājām Sandrai Eglītei un Agritai Apinei.

Tukuma 2. pamatskolas skolēni šogad piedalījas 24. Latvijas skolu Ziemas festivālā, kurš šogad pirmo reizi notika virtuāli. Skolēni divu nedēļu garumā attālināti sacentās slēpošanā, skriešanā un iešanā. Rezultāti tika fiksēti ar viedtālruņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā digitālā platformā.

Tukuma 2. pamatskolas audzēkņi kopā sakrāja 1103 km un izcīnīja 54. vietu simts skolu konkurencē. Mūsu skolā visgarākos attālumus veica Adelīna Migunova (124,99 km), Henrieta Antone (112,10 km), Laura Kaļķe (103,65 km), Ričards Urdziņš (103,05 km), Angelika Freimane (87,9 km), Madris Čivčišs (82,89 km), Aleksandrs Radziņš (81,75 km), Artūrs Jakutenko (67,16 km), Patrīcija Volkova (50,77 km)

Paldies dalībniekiem Ievai Vīksnei, Paulai Rībenai, Alisei Anmanei, Aleksai Eihfusei, Rihardam Dobelim, Edgaram Miltam, Eduardam Anševicam, Santai Šaripo, Ievai Šaripo, Leo Lauvam un Mārtiņam Immermanim, kuri uzdrīkstējās un pieņēma izaicinājumu piedalīties, un paldies vecākiem par lielo atbalstu, kuru sniedza bērniem sacensību laikā!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Anda Dobele

 

Laikā no 18. janvāra līdz 11. februārim norisinājās 49. Starptautiskās bērnu mākslas izstādes – konkursa ,,Lidice 2021’’ 1. un 2. kārta Tukuma, Engures un Jaunpils novadā. Šī gada konkursa tēma bija "Robots un mākslīgais intelekts."

No mūsu skolas konkursā piedalījās 2.b klases skolniece Alise Līva Treimane, 3.a klases skolnieces Sabīne Vavilova un  Laura Birkmane, 3.b klases skolniece Estere Rasa un 4.a klases skolnieks Leo Lauva. Visi dalībnieki saņēma Tukuma novada Izglītības pārvaldes atzinības par veiksmīgu piedalīšanos minētā konkursa 1. kārtā. Savukārt 4.a klases skolnieks Leo Lauva tika izvirzīts uz konkursa 2. kārtu, kā rezultātā viņa darbs ieguva tiesības piedalīties konkursa "Lidice 2021" Čehijas Republikā. Lai viņam veicas!

Paldies vizuālās mākslas skolotājai Jolantai Balodei par ieguldīto darbu!

Sveicam Tukuma, Engures un Jaunpils novadu vizuālās mākslas olimpiādes dalībnieci  Annu Mariju Brandavu (9.a kl.)  ar iegūto 1.vietu! Paldies skolotājai Jolantai Balodei!

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu matemātikas olimpiādes 9.klasēm dalībniekus ar izcilajiem panākumiem:

Ievu Elizabeti Rītiņu (9.a kl.) - 1. vieta;

Juri Solovjovu (9.b kl.) 2.vieta;

Jāni Zukuli (9.a kl.) 3.vieta. Paldies skolotājai Agritai Apinei!

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu ķīmijas olimpiādes 9.klasēm dalībnieci Patrīciju Volkovu (9.a kl.) ar iegūto atzinību. Paldies skolotājai Sanitai Baumanei! 

Sveicam Tukuma, Engures un Jaunpils novadu angļu valodas olimpiādes dalībniekus ar izcilajiem panākumiem:

Beāti Grosu (8.a kl.) - 1. vieta;

Rinaldu Politeru (8.b kl.) 2.vieta.

Paldies skolotājai Diānai Kovaļovai!

Lai bērnu pieteiktu skolā, vecāks vai likumiskais pārstāvis iesniedz skolas direktorei adresētu iesniegumu. Abu programmu iesniegumi atrodami skolas mājas lapā www.t2psk.lv sadaļā Skolas dokumentācija.

Iesniegumu no 2021. gada 10. marta  pl. 8.00 varēs iesniegt:

  • klātienē, ierodoties skolā un uzrādot vecāka un bērna identitāti apliecinošus dokumentus,
  • elektroniski iesniegums iesūtāms uz skolas oficiālo elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  Iesniegumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu  ne agrāk kā 2021. gada 10.martā  plkst. 8.00, kam pievienotas vecāka un bērna identitāti apliecinošu dokumentu kopijas.

 Elektroniski iesniegti iesniegumi, kas skolai tiks iesūtīti pirms 2021. gada 10.marta plkst. 8.00, netiks reģistrēti.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, Tukuma 2. pamatskola aicina vecākus izmantot iespēju iesniegumus bērnu uzņemšanai skolas 1.klasēs iesniegt elektroniski.

Direktore Dz. Rībena

Šogad Tukuma, Engures, Jaunpils novadu Skatuves runas konkurss pirmo reizi notika attālināti. Apstākļi bija ļoti saspringti, jo skolēniem bija pagarinātas ziemas brīvdienas, un  ļoti īsā laikā bija jāsagatavojas konkursam.  Laikā no 20. janvāra līdz 5. februārim dalībniekiem bija patstāvīgi jāiemācās no galvas viens dzejas un viens prozas darbs. Skolotājiem bija attālināti jāsniedz konsultācijas, darbs jāieraksta videoformātā un jāaizsūta žūrijai. Mūsu skolas  konkursa dalībnieki startēja ļoti veiksmīgi.

Lasīt tālāk ...

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko