+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Šajā pavasarī mēs nevarējām tikties klātienē, bet mūzika bijā kā tilts, kas savienoja mūs.

Mēs satikāmies  mūsu kopīgi veidotā un komponētā skaņu gleznā, kur katrs no mums ir ienesis savu muzikālo vēstījumu.

Lai šīs mūzikas skaņas atver ceļu siltai saulei un modina putnus dziesmām!

Lai no maziem pumpuriem saplaukst krāšņi ziedi!

Lai atnes prieku jums visiem!

Skolotāja Irina Lopesa Himenesa

Šajā īpašajā laikā, kad visa pasaule dzīvo ārkārtas situācijas režīmā, saistībā ar COVID-19  pandēmiju, skolēni attālināti apgūst arī mūziku. 9.a klases skolēni, izmantojot deviņos gados iegūtās zināšanas un prasmes, patstāvīgi mācījās kādu sev mīļu dziesmu.Tas bija vērtīgs savu  radošo spēju pārbaudījums.Drosmīgākie 9.a klases skolēni, kuri piekrita dalīties ar savu veikumu (Jēkabs Prančs, Lilija Ožeta, Eva Blumberga un Mārtiņš Ozols (kopā ar brāli Ati Ozolu)  - labprāt prezentē padarīto.

9.a klases mūzikas skolotāja Ingrīda Čarbarte

Lasīt tālāk ...

Zemgales kultūrvēsturiskā novada izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2020” 06.03.2020.

  • 3.a klases vokālais ansamblis (sk. D. Perševica) - 1. pakāpe;
  • 4.a klases vokālais ansamblis (sk. S. Apine)1. pakāpe;
  • 5.a klases vokālais ansamblis (sk. S. Apine) - 1. pakāpe;
  • 6.a klases vokālais ansamblis (sk. S. Apine)(attēlā) - 1. pakāpe.

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu vokālo ansambļu skate ,, Balsis" 27.02.2020.

Lasīt tālāk ...

13.februārī Talsu tautas namā notika Kurzemes reģiona izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu konkurss “No baroka līdz rokam” Konkursā piedalījās 26 kolektīvi no Talsiem, Kuldīgas, Venstpils, Valdemārpils, Aizputes, Laucienes, Kandavas un Tukuma.

Konkursu vērtēja - Zigmunds Žukovskis - Rīgas Doma skolas izglītības programmas “Mūzika” (džeza mūzika) pasniedzējs, Jānis Grigalis - Valsts izglītības satura centra Mazo mūzikas kolektīvu ekspertu komisijas loceklis, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents, Egils Šķetris - Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākais referents.

Lasīt tālāk ...

No 2020. gada 10. - 17. februārim skolā norisinājās Mūzikas nedēļa:

Pirmdiena, 10.02 - plkst. 11:50 - skolēnu jaunrades konkurss "Mans opuss" ("Mana dziema"; "Brīvā tēma");

 plkst. 12:50 - instrumentālo duetu un ansambļu konkurss zālē;

Otrdiena, 11.02 - plkst. 12:00 - koncertlekcija 5.-6. kl. Dzintaru koncertzālē;

 plkst. 11:00 - novadu 5.- 9. kl. koru un zēnu koru kopmēģinājums; 

Ceturtdiena, 13.02 - plkst. 11:50 - mūzikas viktorīna 6.a un 7.a klasēm;

Lasīt tālāk ...

bunr202020. gada 5. februārī Tukuma pilsētas kultūras namā izskanēja Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu vokāli-instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu konkurss “ No baroka līdz rokam”

Konkursu vērtēja kompetenta žūrija šādā sastāvā: Gints Birkenšteins (Kandavas MMS Pūtēju nodaļas pedagogs), Viktorija Petrova (JVLMA džeza vokālās mūzikas studente), Irina Lopesa – Himenesa (Tukuma 2.pamatskolas instrumentspēles pedagogs).

Konkursā lieliskus rezultātus ieguva Tukuma 2.pamatskolas kolektīvi:

  • popgrupas “Bimini” jaunākā grupa (46,5 punkti – Augstākā pakāpe);
  • vecākā grupa (48,5 punkti – Augstākā pakāpe) (vadītāja Dace Perševica);

Lasīt tālāk ...

20200107 1224192020.gada 4.janvārī Jūrmalā notika Starptautiskais šova programmu konkurss- festivāls “Christmas Surprise 2020” . Tajā  piedalījās dažādu skatuves žanru izpildītāji vecumā no 3-25 gadiem. Konkursā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieku no Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Krievijas un Latvijas, demonstrējot prasmi dažādos mākslas žanros: skatuves runas, vokāla, deju, baleta, cirka mākslā, instrumentspēlē.

Izpildītājus  vērtēja starptautiska žūrijas komisija no Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas, Latvijas.  Šajā konkursā mūsu novadu pārstāvēja Tukuma 2.pamatskolas popgrupa “ Bimini”. Visas trīs vecuma grupas lieliski demonstrēja savu dziedātprasmi. Jaunākā grupa ieguva 3.vietu, vidējā grupa  - 2.vietu un vecākā grupa ieguva godpilno 1.vietu. Liels paldies dziedātājiem par izturību un centību, kā arī vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu!

Skolotāja Dace Perševica

Sagaidot Lāčplēša dienu, par tradīciju  ir kļuvis koncerts Sātu baznīcā, kuru aizsākuši zēnu kori. Šogad dziesmas Latvijai izdziedāja Dobeles mūzikas skolas zēnu koris, kā arī mūsu skolas zēnu un 5.-9. klašu meiteņu koris. Dziedātāji ar prieku un atbildības sajūtu klausītājus iepazīstināja ar nākamās vasaras  Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skanīgākajām dziesmām. Savukārt skolēnu runātā dzeja lieliski papildināja muzikālos priekšnesumus. Par to paldies skolotājai Vivitai Jaunkļaviņai. Paldies Sātu baznīcas draudzei, kura vienmēr laipni uzņem dziedošos skolēnu kolektīvus. Koncertu sagatavoja koru vadītājas Sanita Apine, Ritma Zāģere, Dace Perševica, Ilze Bite.

Skolotāja Ritma Zāģere

2019 03 29 1029. martā Tukuma evanģēliski luteriskajā baznīcā  notika mūsu skolas koncerts ,,Mūsu balsis Latvijai", kurā savas skaistākās dziesmas, sagaidot pavasari un Lieldienas, izdziedāja 5.-9. klašu meiteņu koris, zēnu koris un vokālie ansambļi.Uz koncertu tika aicināti pilsētas iedzīvotāji un skolēnu vecāki.

Paldies visiem kolektīvu vadītājiem un koncerta veidotājiem par sirsnīgo koncertu, paldies evanģēliski Luteriskajai baznīcai un personīgi mācītājam Mārcim Zeifertam par sadarbību.

Direktores vietniece mācību darbā mūzikas novirziena klasēs – Ingrīda Čarbarte

balsis 640x480Ir izskanējušas vokālo ansambļu konkursa “Balsis” kultūrvēsturisko novadu skates.  Mūsu skolas trīs ansambļi tika izvirzīti uz reģiona konkursu, kurš notika  8.martā Bauskas kultūras centrā. Šī gada konkursa nolikums bija,, skarbs”, tas paredzēja, ka repertuārā jābūt divām dziesmām bez pavadījuma un vienai ar pavadījumu. Lai varētu cerēt uz panākumiem, programmai  jābūt novatoriskai , kas ataino 21.gs. muzikālās tendences – četrbalsību  un vairāk balsību, skaņu efektu, kustību un  skaņu rīku pielietojumu. Skolotāja Sanita Apine konkursam veidoja arī savas dziesmu aranžijas un sabalsojumus, kas piemēroti konkrētās vecuma grupas ansamblim. Tika ieguldīts milzīgs darbs, kurš vainagojās ar panākumiem. 4.a klases ansamblis (attēlā) jaunākajā A grupā ieguva Augstāko pakāpi!

Lasīt tālāk ...

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko