+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

balsis 640x480Ir izskanējušas vokālo ansambļu konkursa “Balsis” kultūrvēsturisko novadu skates.  Mūsu skolas trīs ansambļi tika izvirzīti uz reģiona konkursu, kurš notika  8.martā Bauskas kultūras centrā. Šī gada konkursa nolikums bija,, skarbs”, tas paredzēja, ka repertuārā jābūt divām dziesmām bez pavadījuma un vienai ar pavadījumu. Lai varētu cerēt uz panākumiem, programmai  jābūt novatoriskai , kas ataino 21.gs. muzikālās tendences – četrbalsību  un vairāk balsību, skaņu efektu, kustību un  skaņu rīku pielietojumu. Skolotāja Sanita Apine konkursam veidoja arī savas dziesmu aranžijas un sabalsojumus, kas piemēroti konkrētās vecuma grupas ansamblim. Tika ieguldīts milzīgs darbs, kurš vainagojās ar panākumiem. 4.a klases ansamblis (attēlā) jaunākajā A grupā ieguva Augstāko pakāpi!

Prieks arī par 5.a klases ansambli, kurš pirmo reizi startējot vidējā (5.-9.klašu) grupā izpelnījās žūrijas priekšsēdētājas aplausus un pelnīti 1.pakāpi. Savukārt 9.a klases jauktais vokālais ansamblis ļāvās muzicēšanas priekam, dziedot gan daudzbalsīgi sarežģīti, gan izrādot savu jaudīgo unisonu ar Markusa perkusiju pavadījumu dziesmā “Piekūns skrien debesīs.” Un likumsakarīgi tika novērtēti ar 1.pakāpi. >>>rezultāti<<<

Liels paldies visiem dziedātājiem, skolotājai Sanitai Apinei! Paldies par atbalstu skolas vadībai, klašu audzinātājām un kolēģiem!  Paldies  Aivai Cimzietei par 9.a klases meiteņu “galvas rotām.”

Klātienē konkursu vēroja mūzikas skolotāja Ritma Zāģere

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko