+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Antis, Antons

Karjeras nedēļas laikā  - no 14.- 18.oktobrim Latvijas skolās un citās izglītības iestādēs notiks dažādi karjeras veidošanai veltīti pasākumi - radošās darbnīcas un diskusijas, kuros tiks akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes profesijās. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli “Ielogojies nākotnē!”

Mūsu skolā sākumskolas skolēni iepazīs savu vecāku profesijas un apmeklēs uzņēmumus "Skonto Plan LTD", AS "Tukuma piens", "Mana aptieka", kalēja darbnīcu u.c.

Savukārt, 15. oktobrī, 5. – 6. klašu skolēniem improvizatoru vadībā būs iespēja piedalīties digitāli izglītojošā spēlē, iepazīstoties ar jaunajām profesijām, kuras dažādās pasaules augstskolās iespējams apgūt jau tagad, to vidū – izzūdošo sugu atjaunošanas speciālists, atmiņas ķirurgs, biomedicīnas inženieris u.c. Īpašs pārsteigums būs iespēja iepazīt jauno tehnoloģiju sniegtās iespējas, iemēģinot roku zīmēšanā 3D virtuālajā vidē. 8. klašu meitenes dosies uz PII "Lotte" un "Pepija", lai iejustos pirmskolas pedagogu lomā.

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko