+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Antis, Antons

2020.gada 2.martā Kandavas kultūras namā notika izglītības iestāžu Kurzemes reģiona skolēnu skatuves runas konkurss. Konkursā piedalījās dalībnieki no Tukuma, Engures, Talsu, Kuldīgas Ventspils novadu, Ventspils pilsētas un dalībnieki no Kandavas novada izglītības iestādēm. Kopumā konkursā piedalījās 44 dalībnieki. No mūsu skolas piedalījās Elza Poga (3.a kl., sk. Inga Poga) un ieguva I pakāpi, bet Dmitrijs Barkovs (7.a kl., sk. Inga Poga), Nameda Zariņa (9.b kl., sk. Vineta Rozenberga) un Lilija Ožeta (9.a kl., sk. Vivita Jaunkļaviņa) ieguva Augstāko pakāpi.

Paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājām!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko