+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Šogad jau 13. gadu pēc kārtas visā Latvijā iedzīvotāji tika aicināti piedalīties Lielajā talkā, lai sakoptu savu tuvāko un tālāko apkārtni.
Lai arī šogad pastāvēja dažādi ierobežojumi un talkot nevarēja kā ierasts, tas nebija šķērslis aktīviem un darbīgiem cilvēkiem iesaistīties talkas norisē.
Arī mūsu skolas skolotāji un skolēni ar savām ģimenēm , neskatoties uz samērā nelabvelīgiem laika apstākļiem, 16. maijā sakopa savu māju pagalmus un tiem piekļauto teritoriju. Daudzi no viņiem sakārtoja savas iemīļotākās pastaigu un atpūtas vietas Veļķu, Ozoliņu, Melnezera apkārtnē un citur. Attēli no talkas
Neskatoties uz to, ka talka notiek katru gadu, joprojām pārsteidz cilvēku bezatbildība, jo mežos, ceļmalās un cilvēku atpūtas vietās joprojām tiek izmestas plastmasas pudeles kā  arī lielāki sadzīves atkritumi. Var tikai cerēt, ka nākotnē cilvēki kļūs atbildīgāki un šādas talkas nebūs nepieciešamas. (attēlā Latvju ģimene)

Paldies visām ģimenēm, kas atsaucās aicinājumam un padarīja mūsu mazo Latviju tīrāku, zaļāku, skaistāku!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko