+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Mūsu skolas skolēnu mācību uzņēmums "Healthy life" 16. jūnijā piedalījās pasākumā Rīgā “Jauno uzņēmēju dienas” - gada nozīmīgākajā pasākumā skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU), kurā piedalījās Latvijas labākie jaunie uzņēmēji ar saviem skolēnu mācību uzņēmumiem. Kopumā šogad Skolēnu mācību uzņēmumu programmā tika reģistrēti vairāk kā 1200 SMU, bet finālā piedalījās 10 vidusskolu un 5 pamatskolu SMU, un mūsu skolas skolēnu Mārtiņa Immermaņa un Madra Čivčiša SMU “Healthy life” (attēlā kopā ar Roberto Meloni) bija šo finālistu vidū. Jaunieši ieguva specbalvu pamatskolas grupā no "Izdevniecība Dienas Mediji" valdes priekšsēdētāja Edgara Kota. Tā ir intervija laikrakstā “Diena”.

SMU konsultante Sigita Roena-Immermane

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko