+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Konkursa mērķis bija dot iespēju tā dalībniekiem apliecināt savas spējas vizuālās mākslas un kultūras vēstures jomās, kā arī latviešu valodā, matemātikā, datorzinībās. Konkurss norisinājās 2 kārtās, laikā no 25. janvāra līdz 8. februārim.

No mūsu skolas konkursam pieteicās 4.a klases meiteņu komanda: Nora Dobele, Sonora Bedrīte un Angelika Freimane. Konkursa uzdevumi bija ļoti interesanti, bet arī sarežģīti.   Katra dalībniece, strādājot attālināti, veica savus uzdevumus, bet rezultāts summējās no kopā padarītā darba.

Vērojot mākslinieka Leo Svempa gleznu "Vasarnīca", meitenēm bija jāiejūtas attēlotajā vidē, jāraksta domraksts, jāglezno.

Konkursa rezultātā komanda ieguva godpilno 3. vietu. Lepojamies ar mūsu meiteņu un viņu skolotāju veikumu!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko