+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Šogad Tukuma, Engures, Jaunpils novadu Skatuves runas konkurss pirmo reizi notika attālināti. Apstākļi bija ļoti saspringti, jo skolēniem bija pagarinātas ziemas brīvdienas, un  ļoti īsā laikā bija jāsagatavojas konkursam.  Laikā no 20. janvāra līdz 5. februārim dalībniekiem bija patstāvīgi jāiemācās no galvas viens dzejas un viens prozas darbs. Skolotājiem bija attālināti jāsniedz konsultācijas, darbs jāieraksta videoformātā un jāaizsūta žūrijai. Mūsu skolas  konkursa dalībnieki startēja ļoti veiksmīgi.

 

2. pakāpi konkursā ieguva Alise Poga, (1.a kl.), Agija Birkenšteina (1.b kl.)

1.pakāpi ieguva Laura Birkmane (3.a kl.), Jasmīne Vahbe (6.a kl.).

Augstāko pakāpi un tiesības startēt reģiona konkursā ieguva Madara Diāna Salmane (7.b kl.) un Elīze Roze Vītola  (9.b kl.).

Paldies skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem, kuri palīdzēja bērniem sagatavoties!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko