+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Laikā no 18. janvāra līdz 11. februārim norisinājās 49. Starptautiskās bērnu mākslas izstādes – konkursa ,,Lidice 2021’’ 1. un 2. kārta Tukuma, Engures un Jaunpils novadā. Šī gada konkursa tēma bija "Robots un mākslīgais intelekts."

No mūsu skolas konkursā piedalījās 2.b klases skolniece Alise Līva Treimane, 3.a klases skolnieces Sabīne Vavilova un  Laura Birkmane, 3.b klases skolniece Estere Rasa un 4.a klases skolnieks Leo Lauva. Visi dalībnieki saņēma Tukuma novada Izglītības pārvaldes atzinības par veiksmīgu piedalīšanos minētā konkursa 1. kārtā. Savukārt 4.a klases skolnieks Leo Lauva tika izvirzīts uz konkursa 2. kārtu, kā rezultātā viņa darbs ieguva tiesības piedalīties konkursa "Lidice 2021" Čehijas Republikā. Lai viņam veicas!

Paldies vizuālās mākslas skolotājai Jolantai Balodei par ieguldīto darbu!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko