+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Ārkārtējās situācijas dēļ šajā mācību gadā tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolēni kārtos valsts pārbaudījumus.Vairāk informācija

Lai izglītojamajiem būtu iespēja pārbaudīt savas zināšanas un pamatprasmes un pēc rezultātu iegūšanas tās pilnveidot, lai turpinātu izglītību vidējās izglītības posmā, paredzēts, ka 9. klases izglītojamajiem aprīlī jāveic divi obligātie diagnosticējošie darbi matemātikā un latviešu valodā latviešu mācību valodas izglītības programmās. Tiek piedāvāti arī izvēles VDD – svešvalodās, Latvijas vēsturē un dabaszinībās. >>>lasīt<<<

Mūsu skolā 9.klašu skolēni kārtos valsts diagnosticējošos darbus sekojošos mācību priekšmetos:

  • 13.aprīlī – svešvalodā;
  • 27.aprīlī – latviešu valodā;
  • 29.aprīlī – matemātikā.

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko