+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB 1333 400 s c1 c 1

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība”

8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

 projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

Projekts tiek īstenots no 2017. gada 2017. gada 1. decembra līdz 2019. gada 31. maijam. 

85Sākoties vasaras brīvlaikam, ESF projekta “Atbalsts izglītojamo kompetenču attīstībai” ietvaros, no 4. - 8.06. mūsu skolā notika pasākums „Vasaras dienas nometne “Izzini Latviju!”".  Katru dienu vasaras aktivitātēs piedalījās 30 skolēnu no sākumskolas klasēm dažādās izglītojoši - radošajās darbošanās pieturās: viktorīnā ”Mana Latvija” par dabas, vēstures un kultūras vērtībām, iepazina Latvijas zivis un piedalījās makšķerēšanas sacensībās, izspēlēja spēli ”Labu apetīti mežā” par to, ko ēd dažādi dzīvnieki un ar krāsainām smiltīm uzbūra glezniņas, kā arī izspēlēja draudzības spēles. Pēcpusdienā skolēni devās izzināt Latvijas dabas daudzveidību. Jaunmoku pils apkārtnē 1.kl. skolēni apguva pirmās iemaņas dzīvnieku noteikšanā un ūdens dzīvnieku pētniecībā, iepazina pļavas augus un veidoja dabas glezniņas.

Savukārt 2.un 3.klases skolēni devās ekspedīcijā uz Viesatas upītes dabas taku, bet 4. un 5.klašu skolēni, izstaigājot Ķemeru purva taku, uzzināja kā veidojas purvs, kas aug un dzīvo purvā. Skolēni ar sajūsmu atzina, ka šādas nodarbības ir interesantas, aizraujošas un noderīgas, lai labāk iepazītu mūsu Latvijas dabu. Nodarbības organizēja SIA ”Dabas pēddziņi” Baibas Latves un viņas palīgu vadībā.   Paldies mūsu skolotājām, kas atbalstīja un līdzdarbojās ar skolēniem, L. Mētrai-Meijerei, I. Gabaliņai, L. Ozolai, A. Reķei, S. Jansonei, I. Lapiņai, I. Mežniecei, E. Skavronskai, D. Kovaļovai, S. Apinei un S. Baumanei. >>>attēli<<<

Skolotāja Sanita Baumane

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko