+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB 1333 400 s c1 c 1

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība”

8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

 projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

Projekts tiek īstenots no 2017. gada 2017. gada 1. decembra līdz 2019. gada 31. maijam. 

1232019. gada 25. februārī Tukuma 2.pamatskolā notika Dabaszinību diena – tehniski radošās darbnīcas. Šī diena tika rīkota Eiropas projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros. >>>attēli<<<

1.-5.klašu skolēniem bija iespēja darboties 5 radošajās darbnīcās, kuras nodrošināja SIA Aspired Interactives.

Tehniski radošās darbnīcas veicina bērnu domāšanas un vērtēšanas iemaņu attīstību, lieliski izklaidē un izglīto, veicina skolēnu interesi par tehniskajām nozarēm, sekmē dalībnieku aktīvu darbošanos un veicina individuālo kompetenču attīstību.

Katras nodarbības sākumā skolēni tika informēti par to, kādas prasmes, īpašības un izglītība ir nepieciešama, lai kļūtu par ķīmiķi, mehāniķi, programmētāju un fiziķi.

Pēc prezentāciju noskatīšanās, bērni aktīvi turpināja darboties piedāvātajās darbnīcās.

1.un 3. klašu skolēni varēja iejusties superaģentu laborantu lomā un izveidot savu flaberi – mīkstu, plastilīnam līdzīgu veidojumu, par kura izveidi tika izrādīts neviltots prieks visas dienas garumā.

2.un 4.klašu skolēni izmēģināja savas prasmes robotikā, izveidojot savu labirintu un liekot robotam to iziet. Vēl skolēni gatavoja vannas burbuļbumbu, kura vēlāk, skaisti iesaiņota, tika pasniegta mammām.

5.klašu skolēni izgatavoja ierīci  “Zobubirste – pašgājējs”, nodarbības beigās katrs skolēns ar savu izveidoto ierīci piedalījās sacensībās, lai noskaidrotu, kuram ir izdevusies visātrākā “Zobubirste – pašgājējs.”

Vēl skolēniem tika dota iespēja piedalīties grīdas spēlē “Augļu labirints”, kuras ietvaros bija jāsastāda algoritmi, lai spētu izpildīt vienkāršu lineāru uzdevumu.

Bērni ar lielu prieka piedalījās šajās darbnīcās un priecājās gan par pašu izveidotajiem priekšmetiem, gan jauniegūtajām zināšanām.

Rakstu sagatavoja Tukuma 2.pamatskolas skolotāja Diāna Kovaļova

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko