+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

pils tornis 8aIniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros Tukumā notika Kultūras dienas, un kultūras iestāžu piedāvājumu izmantoja Tukuma un apkārtnes skolu audzēkņi. Tukuma 2. pamatskolas skolēni laikā no 15. - 17. oktobrim piedalījās dažādās Tukuma muzeja filiāļu aktivitātēs: >>>attēli<<<

Pils tornī 8.a, 8.b klašu skolēni iepazinās  ar izstādi "Tukumnieki un draugi", mēģināja salikt puzli, krāsoja un zīmēja Tukumu, piedalījās spēlē par Tukuma skaistākajām vietām un meklēja mūsu dižos novadniekus mūsu etnogrāfiskās jostas ornamentos.

Audēju darbnīcā 1.a, 1.b, 9.b klašu skolēnus sagaidīja audēju darbnīcas darbinieki, kuri iepazīstināja bērnus ar latvju rakstu zīmēm. Tos bērni kopā ar darbiniekiem meklēja uz apkārtnes ēkām. Audēju darbnīcas telpās bija tautastērpu izstāde, kurus skolēni aplūkoja un meklēja latvju rakstu zīmes tautastērpos.

Interesanta nodarbe bija rokassprādzes pagatavošana no dažādas krāsas aukliņām. Tās bērni vija pāros, mācījās sadarboties. Vēl bērni apskatīja stelles un vēroja aušanas procesu.

Galerijā "Durvis" 9. a klases skolēni iejutās mākslinieku lomā un viņu uzdevums bija uzzīmēt galerijas "Durvis" ēku tādu, kāda tā varēja izskatīties 19. gadsimtā un, kāda tā varētu izskatīties nākotnē.

4.a klase 16. oktobrī apmeklēja nodarbību Tukuma pilsētas bibliotēkā. Tur skolēni iepazinās ar bibliotēkas darbu, piedalījās viktorīnā " Latvijai 100", kā arī rakstīja novēlējumus Latvijai.

Paldies par šo lielisko iespēju!

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko