+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

2019.gada 11.novembrī Tukuma 2.pamatskolā, valsts programmas “Skolas soma” ietvaros,  viesojās “Namdaru darbnīca”.

Tukuma 2.pamatskolas sākumskolas skolniece Elza Poga stāsta: “ Vakar mūsu skolā viesojās meistari no “Namdaru darbnīca”. Kaspars Arnis vadīja ļoti interesantas un vēl neredzētas nodarbes ar dažādiem instrumentiem, piemēram, slīmestu, kur no malkas pagales bija jānorauj koka miza, no kuras izveidojās interesantas figūras.

Vēl bija iespēja izmēģināt divroku zāģi, kas nemaz nebija tik viegli izdarāms, jo nācās izmantot spēku, lai ar uzdevumu tiktu galā. Darbnīcas vadītājs mūs iepazīstināja arī ar cirvja lietošanu. Man pašai visvairāk patika kalts, jo ar šo instrumentu bija vieglāk darboties. Skolēniem bija iespēja piedalīties spilvenu kaujā, kas, protams, visiem ļoti patika. Staigāšana ar koka kājām dažiem sagādāja grūtības un daudzi, un daudzi to darīja pirmo reizi – arī man tik viegli nemaz negāja! Bērniem īpaši patika koka zivtiņu ķeršana, kur tās no smiltīm bija jāizmakšķerē ārā.

Lekcija, kuru vadīja Laura Batarevska, bija ļoti pamācoša un noderīga. Lekcijā uzzināju, ka koki ne tikai atšķirīgi izskatās, bet tie arī smaržo un skan!”

               Skolēni, pēc darbošanās radošajās darbnīcās, bija prieka un jaunu zināšanu pilni. Katram skolēna bija iespēja izveidot īpašas formas koka tāsi un aiznest to mājās, lai uzdāvinātu saviem vecākiem.

Skolotāja Diāna Kovaļova

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko