+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Varis, Eduards, Edvards

2019.gada 19.novembrī Tukuma 2.pamatskolā, Latvijas valsts programmas „Skolas soma” ietvaros, viesojās trīs aktīvi jaunieši – dejotāji, kuri, ar deju izrādi „3D par telefoniem”, priecēja mūsu skolas 7.un 8.klašu skolēnus.

“3D par telefoniem” veidota kā sociāls dejas projekts, kura galvenais mērķis ir ar laikmetīgās dejas mākslu pievērst uzmanību mobilo tālruņu ietekmei un veidot drošu telpu diskusijai par to, starp pieaugušo un jaunieti. Uzvedumā tiek piedāvāts domāt par kustību un ķermeņa valodu kā par komunikācijas veidu, kas neiekļauj sevī runu. Mobilie telefoni ir ieņēmuši tik lielu lomu mūsdienu sabiedrībā, ka pat deja nevar palikt vienaldzīga.

Dejotāji, caur deju, centās parādīt to kā mūsdienās jaunieši savā starpā komunicē, kāda ir viņu izpratne par dažādām ikdienišķām situācijām un to, kādas ir viņu vērtības.

Šī deju uzveduma laikā, skolēniem tika atļauts izmantot savus mobilos telefonus, lai filmētu un fotografētu redzēto. Ik pa laikam, skolēni tika aicināti līdzdarboties kāda no deju uzveduma aktivitātēm.

Pasākuma noslēgumā, skolēni tika aicināti iesaistīties diskusijā par telefonu pozitīvo un negatīvo ietekmi.

Skolēnu viedokļi par redzēto bija ļoti dažādi – kāds ieraudzīja savu ikdienu, cits vairāk pievērsa uzmanību dejotāju apģērbam, vēl kādam šķita, ka šis pasākums ir labākā lieta kāda skolā vispār redzēta.

Paldies projekta veidotājiem un realizētājiem.

Skolotāja Diāna Kovaļova

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko