+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

20171123 080456

Trešdien, 2017. gada 22. novembrī, Rīgā notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) konference "Mācīšanās brīvība iedvesmo pedagogus", kurā analizēja LIZDA pētījuma "Pedagogu darba tiesības izglītības iestādēs" rezultātus, kā arī notika paneļdiskusija par pedagogu darba tiesību aizstāvības pilnveidošanas iespējām. 

Konferences otrajā daļā notika dažādu LIZDA konkursu laureātu apbalvošana. Mūsu skolas pedagogu arodbiedrības kolektīvam tika piešķirta balva "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2017". >>>attēli<<<

Paldies p/o vadītājai Dacei Perševicai, Dzintrai Rībenai un pedagogu kolektīvam par šī augstā novērtējuma iegūšanu!

IMG 20170926 WA0002Katru vasaru pēc 9. klašu izlaiduma, skolotāju kolektīvs brauc ekskursijā uz kādu no Latvijas novadiem. 2017. gada jūnijā braucām 2 dienu braucienā uz Zemeļlatgali. Ekskursijas laikā piestājām Likteņdārzā (sk. attēlā), kurā profesionālas gides pavadībā izstaigājām šo latviešu tautai tik nozīmīgo objektu. Tālākais ceļš mūs veda uz Ludzu, Malnavu, Balviem un Cesvaini.

Paldies mūsu arodbiedrības pirmorganizācijas vadītājai Dacei Perševicai par šo lielisko iespēju! 

Visā pasaulē šī gada Pasaules Skolotāju dienas tēma ir "Mācīšanas brīvība iedvesmo pedagogus", kuras ietvaros Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) pievērš īpašu uzmanību pedagoga tiesību aktualizēšanai visos līmeņos.

Aicinām Jūs piedalīties elektroniskā aptaujā par pedagoga tiesībām izglītības iestādē: http://www.visidati.lv/aptauja/1301128442/.

Lasīt tālāk ...

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) Pasaules Skolotāju dienas ietvaros rīko konkursu "Liec savam pedagogam pasmaidīt!".

Konkursā aicinām piedalīties ikvienu Latvijas skolēnu un studentu, daloties ar savu stāstu, bildēm, video, par to kā ir izdevies pārsteigt savu pedagogu Pasaules Skolotāju dienā 5. oktobrī.

Lasīt tālāk ...

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko