+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) Pasaules Skolotāju dienas ietvaros rīko konkursu "Liec savam pedagogam pasmaidīt!".

Konkursā aicinām piedalīties ikvienu Latvijas skolēnu un studentu, daloties ar savu stāstu, bildēm, video, par to kā ir izdevies pārsteigt savu pedagogu Pasaules Skolotāju dienā 5. oktobrī.

Konkursa mērķis ir veicināt pedagoga profesijas nozīmību sabiedrībā, mudinot skolēnus/studentus izcelt labo un vērtīgo pedagoga darbā. Radīt patīkamu Pasaules Skolotāju dienas svētku noskaņu visiem pedagogiem Latvijā. Šogad īpaši aicinām arī studentus pārsteigt un likt pasmaidīt saviem pasniedzējiem.

Lai piedalītos konkursā, skolēniem/studentiem savu stāstu, bildes vai video par to kā izdevies pārsteigt savu pedagogu Pasaules Skolotāju dienā:

1) jāpublicē sociālajā tiklā twitter vai facebook ar atsauces tagu #Skolotājiem vai

2) jāsūta uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iesūtot darbus e-pastā, konkursa dalībniekam jānorāda savs vārds, uzvārds, mācību iestāde, kurā skolēns/students mācās/studē un telefona numurs.

Konkursa norises laiks ir no 2017. gada 29. septembra līdz 13. oktobrim.

Konkursa uzvarētājs tiks paziņots š.g. 2017. gada 15. novembrī www.lizda.lv.

Konkursa uzvarētāji balvā saņems "Laimas" šokolādes muzeja un radošās darbnīcas apmeklējumu!

 

 

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko