+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

Bimini jaun1No 2019.gada 28. līdz 30. aprīlim uz kuģa "Romantika" notika  VII Starptautiskais  konkurss - festivāls "Talent Show". Tajā piedalījās bērni un pieaugušie no 7 valstīm( Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Armēnijas, Baltkrievijas, Krievijas).  Konkursā savu prasmi demonstrēja vokālisti, dejotāji, instrumentālisti, cirka mākslinieki, kopā 104 priekšnesumi un vairāk kā 300 dalībnieki. konkursu vērtēja starptautiska žūrijas komisija. Vokālos priekšnesumus vērtēja komisija, kuras priekšsēdētājs bija no Armēnijas S. Grigoryan.

Starp dalībniekiem savu vokālo prasmi demonstrēja Tukuma 2.pamatskolas popgrupas "Bimini" jaunākās  grupas meitenes. Ieguldītais darbs mēģinājumos un milzīgais vecāku atbalsts  deva lieliskus rezultātus: Henrieta Antone ( ar dziesmu "Mūsu māmiņas") ieguva 2.vietu, duets Henrieta Antone un Adriāna Žizņevska ("Dziesmiņa par princi") un "Bimini" jaunākā grupa ( ar dziesmu " Pļāpu dancis") ieguva 1.vietu.

Paldies  bērniem par izturību un lielisko veikumu, kā arī vecākiem, skolai un visiem, kas juta līdzi un atbalstīja mūs šajā konkursā! >>>attēli<<<

Popgrupas "Bimini" vadītāja sk. Dace Perševica

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko