+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

es logo karjerai

Eiropas Savienību fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība"

8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

NODERĪGAS SAITES KARJERAS LĒMUMU PIEŅEMŠANAI.

 

3ab kekava2018. gada 19. oktobrī 4. klašu un 31. oktobrī 2. klašu skolēni  maizes ceptuvē "Lāči" piedalījās nodarbībā "Iepazīsti maiznieka profesiju!".

Pasākuma pirmajā daļā skolēni gida pavadībā iepazina “Lāču maizes” ceptuvi. Ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar  maizes cepēja profesiju,  nepieciešamajām prasmēm un darba rīkiem, kuri ir nepieciešami, lai izceptu maizīti. Skolēniem tika piedāvāta produktu degustācija, kā arī gids pastāstīja  par rudzu maizes labajām īpašībām. Pasākuma otrajā daļā skolēniem bija iespēja piedalīties meistarklasē un iejusties maizes cepēja profesijā.

2018. gada 16. oktobrī 1. klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz SIA “Pure chocolate”  šokolādes muzeju un piedalījās karjeras atbalsta pasākumā  “Kā top šokolāde”, kura laikā skolēni gida pavadībā devās  ekskursijā pa muzeju, un  ar vizuālo uzskates līdzekļu palīdzību iepazinās  ar šokolādes izstrādājumu pagatavošanas gaitu. Ekskursijas laikā  skolēni tika informēti  par profesiju pārstāvjiem un katra pārstāvja darba pienākumiem, lai taptu šokolādes izstrādājumi. Pēc tam  skolēniem tika piedāvāts piedalīties praktiskā nodarbībā un pagatavot savu šokolādes izstrādājumu.

Karjeras atbalsta pasākums „No dārza līdz veikala plauktam ”  3. klasēm marmelādes ražotnē Ķekavā .

Marmelādes ražotnē skolēni  iepazina  ražošanas procesu, izpētīja profesijas, kuras iesaistītas augļu un dārzeņu pārstrādes procesā. Izpētīja  darba vidi, aprīkojumu un darba specifiku uzņēmumā. Pasākumā laikā bērni iejutās degustatora lomā un mācījās atšķirt garšas un izvēlēties visgaršīgāko konfekti, kā arī piedalījās meistarklasē un veidoja savu “Konfelādi”.

>>>attēli no karjeras izglītības mācību nodarbībām<<<

Skolotāja Anita Lučkovska

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko